Сонечко, знай просту істину — я тебе дуже люблю! Я завжди буду поряд з тобою і порадуюсь за твої успіхи, підтримаю у разі падінь, і зроблю все, щоб ти була щаслива!

Ти закружляла мені голову. Ти ночами снишся мені. Я не можу думати ні про що, крім твоїх очей сапфіра. Твій сміх чується мені і я не можу відрізнити фантазію від реальності. Ти чарівним чином проникла в мій розум, у серце та душу.

Дорога, хочу зізнатися тобі про почуття, що зовсім недавно зародилися в мені. Я люблю тебе, люблю щиро, по-справжньому. Готовий все життя присвятити тобі. Дуже сподіваюся на твою взаємність.

Хочу тобі розповісти про почуття, які давно живуть у серці. Вони, позбавивши мене спокою, змушують думати лише про одне — про тебе! Важко освідчуватися в коханні дівчині, яка здається тобі ангелом, що з небесних висот спустився. Але неможливо довше таїти у собі любов. Вона все одно вирветься назовні і знайде свого адресата! Люблю тебе дуже ніжно та щиро!

Ти засіла глибоко в моєму серці, я заплющую очі і бачу тільки тебе, твою ніжну посмішку, твою прекрасну фігури, твої сяючі очі! Я люблю тебе, моя принцеса, ти найкраща на світі!

Поруч із тобою я зрозумів, що можу дихати. Ти зробила моє життя найсолодшим і найцікавішим, до тебе я ніколи такого не відчував. Сонце, я тобі вдячний за всю твою турботу, ніжність, за кожну посмішку. Я по вуха тебе закоханий і сподіваюся, що це взаємно. Я зможу зробити тебе найщасливішою, давай об’єднаємо наші долі спільним щастям?

Ти зовсім не схожа на інших дівчат, таких, як ти, я раніше не зустрічав. Я мрію лише про те, щоб ми завжди були разом, насолоджуючись нашою ніжною любов’ю.

Люба, я довго приховував, але це більше неможливо. Я тебе дуже люблю, я тебе покохав дуже давно, але боявся, боявся, що відштовхну тебе своїми почуттями. Але кохання стало таким сильним, що мені боляче тримати його в собі. Хочу, щоб про неї знав увесь світ і знала ти, бо ти тепер для мене цілий світ!

Дивіться також