Доню, з днем ​​народження, ось тобі і 15 років, ти вже стала зовсім велика. Бажаю тобі тільки сонячних та успішних років життя, прагну до своїх бажань і вони обов’язково здійсняться. Щастя тобі та здоров’я.

Дорога доню, вітаю з ювілеєм, з 15-річчям! Ти в мене вже така доросла та гарна. І я з радістю зараз спостерігаю, якою прекрасною, розумною і доброю людиною ти виросла з мого маленького милого малюка. Дуже хочу побажати тобі щастя та удачі на життєвому шляху. Нехай буде легка і світла твоя дорога. І знай, що б не було, я завжди буду поряд з тобою, завжди допоможу та підтримаю. Люблю тебе. З Днем народження!

Наш дивовижний сонячний промінчик з днем ​​народження! Тобі сьогодні 15, ти тільки починаєш жити, і ми як твої батьки, найбільше у світі хочемо, щоб ти була щаслива. Доню, рідна, скарб наш, бажаємо тобі нових відкриттів, яскравих емоцій та лише приємних моментів. Будь цілеспрямованою, здійснюй свої плани і ніколи не припиняй мріяти! Ти особлива, прекрасна та чудова, пам’ятай про це.

Доню, з днем ​​народження! Бажаємо тобі ясних та безхмарних радісних днів. Нехай життя наповнюється добротою, щасливими моментами та безліччю приємних дрібниць. Будь завжди налаштована на позитив, відчувай виключно позитивні емоції, радуйся та посміхайся. Нехай у тебе збудуться всі мрії, навіть найменші. Головне, будь щаслива!

З 15-річчям, люба моя доню! Я бажаю тобі величезного щастя в житті та міцного здоров’я. Ластівко моя, будь завжди веселою, доброю, розумною, красивою, натхненною, щирою, чарівною, трохи забавною, мрійливою, закоханою в життя і задоволеною всім, що відбувається в цьому житті. І нехай усе, про що ти мрієш, доню, неодмінно здійсниться.

Доню принцеса, наша баронеса! З днем ​​народження вітаємо, стати ще важливішим бажаємо! Мода, стиль – ось твій коник і не лише наш натяк! Королевою тобі стати, але при цьому все дізнатися, ось тому вчись, до знань завжди прагну! Щоб твій розум допомагав, від проблем оберігав! Зустрічати тільки добро, диво, щастя заодно, міцну любов знайти, не повертати зі шляху!

З 15-річчям, люба доню! Ти вже зовсім доросла, але для мене ти завжди будеш дзвінкою, доброю, улюбленою, чудовою дівчинкою. Радість моя, я бажаю тобі бути по-справжньому щасливою і мати можливість робити те, що подобається, вибирати те, що хочеться. Доню, нехай цей рік принесе багато всього радісного та веселого у твоє життя, нехай попереду на тебе чекають лише гарні новини та події.

Дитина моя доросла. У твої 15 ти вже досить доросла, щоб зі мною сперечатися, але надто юна, щоб сперечатися із собою. Бажаю тобі успіхів та кохання. Решта у твоєму житті з’явиться сама.