Сьогодні 15 років чарівній та милій дівчині. Вітаю і бажаю тобі завжди залишатися веселою та модною, красивою та активною, кмітливою та мрійливою. Дорога моя, нехай у твоєму житті кожен день буде крутим блокбастером, нехай у тебе завжди буде щасливий квиток.

Вітаю тебе, моя кохана, зі святом твого 15-річчя. З сьогоднішнього дня починається твоя юність, і я щиро бажаю тобі провести її максимально незабутньо, щоби кожен твій день залишав неповторні спогади. Нехай усі плани на цей рік збудуться, нехай у всіх починаннях супроводжує удача.

П’ятнадцять років — чудова пора, сьогодні вітають усі друзі! Приєднаюся до поздоровлень і я. Бажаю завжди, скрізь і всьому радіти. Щоб поряд були тільки справжні та вірні друзі. Бажаю завзяття у всіх починаннях, щоби тільки найвищі досягнення. З ювілеєм!

З ювілеєм! Нехай юні роки стануть тобі подарунком, який ти використовуєш по максимуму, насолодишся життям та віком. У 15 років увесь світ перед тобою відкрито, всі дороги чекають, коли ти ступиш на них. Вітаю!

Ти прекрасна юна квіточка, якій я хочу розквітати все яскравіше день за днем! Нехай твої мрії здійснюються, щоб серце завжди було наповнене щастям! Бажаю щодня зустрічати посмішкою і насолоджуватися кожною миттю життя!

З Днем народження моя люба! У свої 15 ти велика розумниця, ти стільки всього досягла, стільки нагород завоювала, а попереду на тебе чекає тільки більший успіх, я в цьому впевнений. Я буду завжди поряд, моя кохана, будь щаслива!

З 15-річчям, красуня! Нехай усі твої очікування виправдаються! Нехай життя відкриє дверцята у чудове, блискуче, яскраве майбутнє! Бажаю тобі знайти своє джерело натхнення, справжнє кохання та справжніх друзів!

З ювілеєм вітаю, тебе ніжно обіймаю! Нехай здійсняться бажання, щастя, миру, процвітання! Добрий день у день, будь царицею короля! Стань успішною, добивайся і завжди в усьому намагайся, щоб усе здійснилося і, звичайно, вийшло!

Дивіться також