Від мамиВід тата

Доню, вітаю тебе з ювілеєм. І сьогодні, і через рік, і навіть через десятиліття я не забуду радості та захоплення мого серця, коли я тебе народила. Мила дівчинка, сяючі очі, тепла посмішка, солодкий белькіт… Доню, я бажаю тобі великого справжнього і незмінного щастя. Рідна моя, бажаю робити якнайменше помилок і сміливо підкорювати вершини, досягаючи важливих для тебе цілей. Нехай твої надії не будуть марними. Нехай твої мрії не змушують довго чекати на виконання. Нехай твої почуття наповнюють тебе натхненням та радістю. Нехай твоє життя завжди буде добрим, чудовим і повноцінним. Я тебе дуже сильно люблю.

Вітаю з ювілеєм, доню. Бажаю тобі завжди цвісти, як прекрасна троянда, дарувати ніжність та радість близьким своїм, вірити у свою мрію і осягати на шляху удачу, оточувати себе атмосферою щастя та кохання, перемагати над будь-якою проблемою та отримувати добрі подарунки від долі.

Дорога доню, вітаю з ювілеєм. Ти для мене завжди будеш моєю маленькою дівчинкою, яку я носила під серцем, а тепер подумки в серці. Бажаю тобі, люба, великого щастя та світлих надій, великої любові та благополуччя, справжньої удачі та миру, грандіозних успіхів та приголомшливих ідей.

Доню, вітаю тебе з ювілеєм. Красуня моя, розумниця, моя надія і моя втіха, тато бажає тобі завжди бути щасливою, ніколи не сумувати. Нехай сьогодні збуде твоє бажання, нехай сьогодні життя подарує казку, яка ніколи не скінчиться. Мила моя, бажаю тобі здоров’я, краси, любові, удачі, успіху та радості. Живи у стилі натхнення та насолоди життям.

З ювілеєм, люба доню! Цього чудового дня я бажаю тобі вічної краси, вічного щастя, чистих думок та чистих надій. Радість моя, нехай щодня веде тебе життям стежкою удачі і благополуччя. Нехай у тебе в душі завжди цвітуть сади натхнення. Нехай у серці радіє любов!

Дорогий моя доню! Сьогодні особливий день — у тебе ювілей. Ти в мене розумниця, знай, що тобою я пишаюся. Будь весела, як жвавий струмок, нехай настрій буде легким, як біла кульбаба, а щастя безмежним, як безкрайній океан!

З ювілеєм, люба дочко. Для тата ти завжди будеш коханою дівчинкою, скільки б твоїх ювілеїв ми не відзначили. Мила моя, я бажаю тобі завжди залишатися красивою, доброю, веселою, щирою, життєрадісною, талановитою та успішною. Нехай кожен день твій буде плідним і насиченим, нехай кожну мить дарує тобі захоплення, удачу, щастя та любов.

Дорога доню, вітаємо тебе з ювілеєм! Нехай подібних святкових днів буде ще дуже і дуже багато у твоєму житті. З радістю бажаємо тобі удачі та виконання бажань, нехай поряд з тобою завжди будуть люди, і вони цінуватимуть тебе та поважатимуть, а неприємності не наближаються до гарматного пострілу.