Від онукаВід онукиМамі та бабусіПрабабусі

Вітаю прекрасну та турботливу маму, а за сумісництвом та чудову бабусю, з ювілеєм. Побажаю теплих сімейних свят та приємних розмов до душі, великих успіхів у справах та розуміння близьких, доброго здоров’я та світлої радості, поваги та великого щастя.

Вітаю з ювілеєм, моя дорога людина, моя чудова прабабуся. Мила, я тобі бажаю завжди бути сильною духом і міцною здоров’ям, доброю душею та щасливою серцем. Нехай новий день радує тебе гарним настроєм та радісними подіями, веселими емоціями та теплими зустрічами, рідними посмішками та пам’ятними подарунками.

Бабусю, вітаю тебе з Ювілеєм! Ти так любиш в’язати, тож бажаю тобі, щоб ця кругла дата стала круглим клубочком ниток, і ти пов’язала з них собі чудове міцне здоров’я, яскраве різнокольорове щастя та тепле комфортне благополуччя.

Дорога наша і рідна, найдбайливіша і найдобріша мама і бабуся на світі, вітаємо тебе з днем ​​народження, з твоїм ювілеєм. Бажаємо тобі ще довгі роки радувати нас смачними пиріжками, давати нам добрі та вірні поради, надавати підтримку будь-якої миті та дарувати своє кохання. Будь щасливою, дорога, успішною, коханою та здоровою.

З ювілеєм, бабусю! Я бажаю тобі, незважаючи на вік, залишатися розкішною, норовливою, веселою, чарівною і неповторною, ну прямо, як Мерилін Монро. Бабуся, головне — не хворій і не підпускай до себе смуток, а все інше буде чудово! Бажаю частіше посміхатися і зберігати бадьорість духу, бажаю радості в житті з кожним днем!

Дорога прабабуся, вітаю тебе з ювілеєм! Бажаю тобі міцного здоров’я, квітучого настрою, прагнення до прекрасного та багато щастя! Ти чудова, добра, улюблена, найкраща! Нехай у тебе завжди будуть сили, бажання та можливості. Я тебе дуже люблю!

Бабуся, вітаю тебе з ювілеєм! Бажаю величезного натхнення, міцного здоров’я, спокою та умиротворення, добрих та затишних днів, міцної та дружної родини! Я як онук можу точно сказати, що ти найкраща бабуся на Землі!

Улюблена моя прабабуся, вітаю з твоїм ювілеєм. Я тобі бажаю залишатися чудовою та милою жінкою, найдобрішою та найулюбленішою. Нехай життя подарує міцне здоров’я, вічне щастя, достаток та добробут.

Дивіться також