БратуДівчиніДоньціДругуДружиніЖінціЗятюКолезіКороткіМаміПодрузіПрикольніСестріСинуТатовіЧоловіку

Дорогий брате! Тобі сьогодні 35 років, і цього святкового дня дозволь мені побажати тобі всього найдобрішого і найкращого! Нехай тебе по життю оточують тільки добрі люди, кожен твій день приносить тільки добрі новини, а робота завжди буде тільки в радість!

З ювілеєм, матуся, із 35-річчям. Розумниця, красуня, чудова господиня, найкраща мама на світі, я бажаю тобі завжди залишатися такою веселою та дивовижною. Мамо, нехай все і завжди буде так, як ти захочеш, нехай щодня буде щасливим, різноманітним та радісним.

Дорогий сину, вітаю тебе з 35-річчям. Бажаю завжди бути таким самим впевненим, сильним, амбітним, сміливим, рішучим, яким ти став до своїх 35-ти років. Мій рідний, будь щасливий і коханий, успішний і геніальний, молодий душею і бадьорий тілом, добрий до близьких і в усьому добрий собою!

З ювілеєм тебе вітаю! Бажаю тобі у твої 35 років бачити лише гарні світанки та заходи сонця, чути тільки добрі слова. Бажаю, щоб поряд були тільки ті люди, які ніколи не зрадять та не залишать тебе. Нехай кожен новий день приносить тобі удачу та успіх, благополуччя та процвітання, а Божа милість супроводжує тебе завжди і скрізь!

Доню, вітаю тобі, сонечко моє, з 35-річчям! Здоров’я тобі бажаю, жіночого щастя, сімейного тепла, затишку та благополуччя. Нехай поряд у твоєму житті завжди будуть з тобою твої вірні друзі, рідні та близькі. Невичерпного натхнення тобі, сонячних посмішок та чудового настрою. Мрій і втілюй свої бажання у життя, у тебе все обов’язково вийде.

Братику, вітаю тебе з 35-річчям. Бажаю тобі яскравого сонця над головою, позитивного настрою, чудових та найцікавіших років життя. Будь завжди здоровий, щасливий і бадьорий. Найвідміннішого свята тобі та здійснення бажань.

Вітаю тебе, любий братику з 35-річчям. Бажаю залишатися бадьорим і юним душею, сильним і міцним здоров’ям, бажаю яскравих світанків успіху та вдалої дороги до цілей, благополуччя життя та нескінченного щастя.

Дочко, навіть у 35 ти будеш для мене моєю маленькою дівчинкою, а значить, я хочу для тебе створити в житті казку, в якій бачитиму тільки твою посмішку та добрі події. Нехай вік тебе не обмежує і не дозволяє перестати вірити у диво!