Дорогий брате! Тобі сьогодні 35 років, і цього святкового дня дозволь мені побажати тобі всього найдобрішого і найкращого! Нехай тебе по життю оточують тільки добрі люди, кожен твій день приносить тільки добрі новини, а робота завжди буде тільки в радість!

Братику, вітаю тебе з 35-річчям. Бажаю тобі яскравого сонця над головою, позитивного настрою, чудових та найцікавіших років життя. Будь завжди здоровий, щасливий і бадьорий. Найвідміннішого свята тобі та здійснення бажань.

Вітаю тебе, любий братику з 35-річчям. Бажаю залишатися бадьорим і юним душею, сильним і міцним здоров’ям, бажаю яскравих світанків успіху та вдалої дороги до цілей, благополуччя життя та нескінченного щастя.

Братику, вітаю тебе з 35-річним ювілеєм! Бажаю бачити тебе істинно щасливим, усміхненим, добрим, заповзятливим, здоровим та красивим. Будь завжди готовий до успіху та нових можливостей. Живи красиво та насичено. Щастя тобі, рідний!

Вітаю тебе, мій брате, з твоїм 35-річним ювілеєм! Бажаю тобі завжди досягати відмінних результатів, підкорювати небувалі висоти. Бажаю неймовірної удачі та карколомних успіхів у всьому. Щастя тобі, здоров’я, добробуту та душевного тепла.

Братку, з 35-річчям! Бажаю тобі бути багатим, як Скрудж Макдак, але не будь скрупульозним і жадібним, як він. Бажаю тобі бути гумористичним, як Гуфі, але не будь дурним, як він. Бажаю тобі бути бадьорим, веселим та доброзичливим як Міккі Маус, але не будь таким довірливим як він. Будь щасливим і здоровим. З Днем народження!

Я тобі хочу, брате, побажати, щоб кожен новий день у твоєму житті з усмішки починався і чудових новин. Зроби свій день народження стартом щасливого життя, в якому не буде перешкод. З 35-річчям!

Мій брат дорогий, тобі сьогодні 35 років, ти мужній, відважний і трохи бешкетний. Нехай у житті зірки прикрашають твій шлях, нехай найзаповітніші бажання неодмінно втілюються в життя. Мрій, твори та обов’язково отримуй задоволення від життя.

Дивіться також