У ці 35 років ти як ніколи прекрасна, твій погляд сповнений мудрості і краси, а щастя неодмінно ходить поряд, варто лише простягнути руки і торкнутися його. Нехай завжди так і залишається все, щоб життя тішило!

Хочу з великим задоволенням привітати тебе з днем ​​народження, шикарний вік – 35 років. Багато просторів відкриті, молодість у кольорі, планів – величезна кількість. Нехай гладка дорога життя ніколи не повертає з правильного шляху, нехай щастя тебе окриляє, а близькі люблять і обожнюють

Чудову дівчину вітаю із 35-річним ювілеєм! Бажаю яскравих подій, що запам’ятовуються, задоволення собою і своїми досягненнями, краси, яка змусить обертатися перехожих і великих взаємних почуттів! Здоров’я тобі, впевненості у собі та прекрасного майбутнього!

Мила, вітаю тебе з ювілеєм! Нехай у душі завжди буде свято та почуття легкості, нехай на обличчі сяє шикарна посмішка, нехай у будинку буде тепло та радісно!

А ти все гарнішаєш. І ось у тебе вже ювілей у тридцять п’ять років. Вітаю та бажаю тобі далі залишатися такою ж молодою та красивою дівчиною. Будь як лотос, щоб усе погане скочувалося з тебе, не затримуючись. Будь як троянда, ніжна, мила, гарна, щоб добрі люди тяглися до тебе. Будь як ромашка, щоб друзі довіряли тобі і могли відкрити тобі своє серце, а ти як бальзамом лікувала їхні душі. Шлях як польові квіти, проста і приваблива, підкоряй усіх своєю чарівністю і тобі легко житиме. Нехай життя твоє буде красивим і щасливим як прекрасний і яскравий букет квітів.

Дорога, з ювілеєм, тобі 35! Бажаю усмішок, від щастя пурхати! Будь яскравою, прекрасною, блискучою і сяй, всі цілі досягни і смаки пізнай! Подій чудесних, у серці кохання, в очах, щоб горіли життєрадості вогні!

Мила, чудова і неповторна дівчина, в твої прекрасних 35 від щирого серця бажаю завзятості і наполегливості в будь-якій справі, великої удачі і щастя в житті, безперечних успіхів і доброї слави в діяльності, чарівної краси і постійного щастя в житті.

Дорога – 35, вітати я дуже радий! Ідеальна ти, прекрасна, нехай усе у житті буде ясно! Час весело йде, гарне життя тобі дає! Щоб ніщо не затьмарювало, тільки наповнювало позитивом! Щастя, миру та добра, а в душі завжди тепла!

Дивіться також