Доню, вітаю тобі, сонечко моє, з 35-річчям! Здоров’я тобі бажаю, жіночого щастя, сімейного тепла, затишку та благополуччя. Нехай поряд у твоєму житті завжди будуть з тобою твої вірні друзі, рідні та близькі. Невичерпного натхнення тобі, сонячних посмішок та чудового настрою. Мрій і втілюй свої бажання у життя, у тебе все обов’язково вийде.

Дочко, навіть у 35 ти будеш для мене моєю маленькою дівчинкою, а значить, я хочу для тебе створити в житті казку, в якій бачитиму тільки твою посмішку та добрі події. Нехай вік тебе не обмежує і не дозволяє перестати вірити у диво!

Доню, вітаємо з 35-річчям! Бажаємо тобі бути завжди коханою та щасливою, радуй нас своїми досягненнями і завжди цінуй себе, а ми підтримаємо в будь-яку хвилину!

Найдорожчу і найчарівнішу дочку я з усією любов’ю хочу привітати з прекрасним ювілеєм і побажати виконання всіх найзаповітніших і найбажаніших мрій. Нехай кожен твій день буде сповнений радістю та щастям. Нехай турбота та краса завжди зігрівають твоє добре серце. Нехай любов панує у твоєму житті.

Мила доню, ти справжня леді, тобі сьогодні 35 років, віку, коли все тобі підкоряється. Нехай очі твої світяться від щастя, а радісних моментів буде якнайбільше.

Доню, вітаю з 35-річним ювілеєм! Бажаю, щоб теплом і добром було наповнено кожну хвилинку твого життя! Нехай світяться щастям ока, трапляється багато приємного, корисного та душевного. Міцного здоров’я, величезного та щирого кохання, надійних та чуйних друзів і тільки найкращого!

Доню, з днем ​​народження! Тобі вже 35 років. Виросла моя крихта. Я бажаю тобі чудового настрою, міцного здоров’я, надійних людей поряд, щасливого сімейного життя. Більше відпочивай, мрій і роби те, що душа забажає. Обіймаю.

Доню, з 35-річчям! Бажаю здоров’я та радості, достатку та благополуччя. Нехай все у твоєму житті складається так, як ти хочеш. Нехай таланить і в коханні, і в роботі. Нехай кар’єра йде вгору, а краса та молодість завжди залишаються з тобою. Блискай і захоплюй, моя дівчинко! Будь щаслива!