БабусіБратуБухгалтеруВід друзівВчителюДідусевіДоньціДругуДружиніДядіЖінціКолезіКороткіКуміКумуМаміНачальникуПодрузіПрикольніСвасіСватуСвекрусіСестріСинуТатовіТестюТещіТітціХрещеній ХрещеномуЧоловіку

З ювілеєм! Вважайте, що це новий етап вашого життя, і все тільки починається. Перед Вами є безліч ще незвіданих місць. Подорожуйте, дізнавайтеся про світ, адже це так чудово. Бажаю вам щастя, здоров’я, сімейного благополуччя, поменше клопоту та більше відпочинку.

У свої 50 ще яскравіше розквітай, радуйся життю і ніколи не сумую. За будь-якого життєвого розкладу намагайся бути на позитиві і не здаватися. Бадьорості, ентузіазму, успіхів!

Шановний бос, з ювілеєм! Сьогодні прозвучить чимало теплих слів та привітань на Вашу адресу, але у загальному хорі, сподіваємось, ви почуєте і наші голоси. Ми раді працювати під Вашим початком, і бажаємо, щоб Доля була прихильною: всі Ваші амбітні плани збувалися, здійснювалися ідеї та мрії. Здоров’я, бадьорості, активності ми бажаємо Вам, а також фінансового та душевного благополуччя, миру та ладу у сім’ї. З ювілеєм, із 50-річчям!

Ніколи не кажи: “Мені вже п’ятдесят”. Це є привід для грандіозного свята. Позаду чернетки і досвід, а попереду веселощі та приємні клопоти. Вітаю із ювілеєм. Чи не вже, а ще п’ятдесят.

Бажаю незабутніх моментів, душевного тепла та шикарних подарунків. Вітаю із 55-річчям. З ювілеєм!

Вітаємо із ювілеєм! Ви чудова людина, бажаємо, щоб доля дарувала тільки хороше, отримуйте увагу та підтримку від близьких, живіть у гармонії та радості, нехай оточують лише порядні люди та вірні друзі!

У твій півтинник від душі бажаю як і раніше бути на першому місці, відчувати кохання другої половинки, з кожним днем ​​загадувати по три бажання Золотій Рибці, посилати всіх недоброзичливців на всі чотири сторони, знаходити веселі пригоди на свою п’яту точку, мати шосте почуття і на свої сім бід завжди знаходити легку і просту одну відповідь.

Дорога, із задоволенням і від душі вітаємо тебе із чудовою датою твого ювілею! Бажаємо залишатися на довгі роки здоровим, привабливим, щасливим, захопленим життям, в оточенні люблячої родини та друзів. Будь завжди веселою, успішною та привабливою!