З ювілеєм, куме. Я тобі хочу сьогодні побажати залишатися хоч і 50-річним, але все ж хлопчиськом у душі, який вірить у краще і сміливо рветься у бій. Удачі тобі, куме, і великих успіхів, здоров’я та абсолютного достатку.

Мій любий куме, вітаю тебе з твоїм 50-річчям. Побажаю тобі довгого життя з веселими пригодами, радісними подіями, теплими спогадами, душевними розмовами, привітними зустрічами, сімейним благополуччям та міцною любов’ю.

З 50-річчям, дорогий кум. Бажаю тобі в 50 бути веселим, міцним, сміливим і невтомним, як у 15, бажаю на своєму 50-му кілометрі життя досягти багато чого і не втратити впевненості в собі. Успіхів тобі, куме, розуміння близьких та любові, великої удачі у справах та високих результатів.

Дорогий мій куме, вітаю тебе з твоїм 50-річчям. Ще вік живи, мій золотий, без бід, сумнівів серця та тривог душі. Бажаю не боятися змін, не шкодувати старань та ентузіазму для важливої ​​справи, не звертати уваги на похмуру погоду та завжди наповнювати своє життя яскравими фрагментами та елементами щастя.

З ювілеєм, дорогий куме, з 50-річчям! Бажаю в цьому віці на 50 помножити всі свої перемоги та заслуги, стати в 50 разів щасливішим та заможнішим. Нехай у твоєму небі не буде похмурих хмар, нехай на твоїх просторах гуляє вітер удачі, нехай у твоєму житті панують достаток і достаток. Будь сміливий, рішучий, успішний і любимо!

У мого кума сьогодні велике свято, йому виповнилося 50 років, вітаю, дороге. Я хочу тобі побажати приємних і теплих спогадів, оглядів у минуле з гордістю та усмішкою, світлого та благополучного майбутнього з чудовими можливостями та блискучими успіхами та щасливого сьогодення з міцним здоров’ям, вірною любов’ю та високим достатком.

З 50-річчям, мій дорогий куме, з початком 5-го десятка. Бажаю тобі стати мудрішими, впевненішими, сильнішими, щасливішими і багатшими. Нехай душа співає, серце любить, а крута вдача впевнено веде тебе до цілей. Удачі тобі, дорогий, здоров’я, миру та сімейного затишку.

Любий куме, вітаю тебе з 50-річним ювілеєм! Бажаю, випробувати новий приплив сил та енергії. Пізнавати непізнане, відчувати нове та цікаве. Прагни на краще, досягай неймовірного, будь здоровий і щасливий!