БабусіДідусевіЖінціМаміМужчиніТатові

Бабуся вітаю тебе з гарними цифрами 85 та з великим ювілеєм! Нехай і надалі здоров’я тебе не підводить. А життя веде тебе прямою дорогою до столітнього ювілею. А ти спокійно плануй своє життя. Життя прекрасне в будь-якому віці. Як і будь-яка погода та зміни пір року. Подивися, наскільки прекрасна природа. Вона дає нам все для гарного здорового життя. Любуйся природою, підіймай собі настрій, більше гуляй на свіжому повітрі. Люби себе та люби життя. Нехай у тебе все буде добре, і щодня приносить радість.

Улюблена матуся, вітаю з ювілеєм! У твої 85 років ти залишаєшся для мене найчарівнішою і найдбайливішою жінкою, найдобрішою і найчутливішою мамою на світі! Поспішаю побажати тобі здоров’я та довголіття, любові та щастя, душевного тепла та сімейного затишку!

Хочу побажати Вам у 85 років залишатися чоловіком, у якому вирує життєва енергія, бадьорість, сила духу. Бажаю завжди перебувати в компанії друзів та коханих серцю людей. Нехай життя балувати не припиняє.

З 85-річчям! Бажаю залишатися міцним чоловіком та життєрадісною людиною. Бажаю не хворіти, не падати духом, не думати про погане, не сумувати та не сумніватися у своїх силах. Успіхів Вам, достатку, сімейного благополуччя, миру і ще чимало успіхів, яких Ви досягнете, як і раніше, легко, браво і сміливо.

З 85-річчям, любий мій тату! Бажаю не старіти душею, не слабшати тілом, не втрачати натхнення серця. Тату, залишайся міцним, хоробрим, справедливим, мудрим, доброю людиною, впевненим, наполегливим, рішучим, міцним, здоровим чоловіком. Нехай кожен день нагадує тобі зовсім не про вік, а про те, що ти наша гордість, і тому все тобі під силу. Бажаю здоров’я та життєвого благополуччя тобі, тату.

З 85-річчям! Кожен новий вік нехай приносить із собою лише поповнення життєвих сил. Нехай зморшки збираються в химерні візерунки на обличчі лише від усмішок, а очі так само світяться яскраво і привабливо.

Сьогодні, цього сонячного і теплого дня, ми вітаємо тебе з 85 ювілеєм! Ми бажаємо, щоб на душі завжди було легко і спокійно, щоб навколо було тільки добро, розуміння і любов, тому що саме на це ти заслуговуєш. Здоров’я тобі та сімейного щастя!

Вітаю з непростим ювілеєм, а із чудовим віком вісімдесят п’ять років! Зараз Ви уособлюєте мудрість, життєвий досвід та міцне здоров’я. Бажаємо Вам і надалі дивувати та захоплювати нас наступними ювілеями. Будьте красивою завжди, просто тому, що Ви жінка. А також життєрадісної, активної, оптимістичної та позитивної. Живіть сьогодні, але так, щоб було, що згадати завтра. Радості Вам і добра!