Улюблена матуся, вітаю з ювілеєм! У твої 85 років ти залишаєшся для мене найчарівнішою і найдбайливішою жінкою, найдобрішою і найчутливішою мамою на світі! Поспішаю побажати тобі здоров’я та довголіття, любові та щастя, душевного тепла та сімейного затишку!

З 85-річчям, мамо! Нехай сонечко у твоєму житті буде завжди багато, щоб кожен його промінчик тебе зігрівав і радував. Ти ніколи не відчуєш самотності та туги, я обіцяю це. Будь нескінченно щасливою.

У цей ювілей, мамо, хочу привітати, хочу побажати, щоби твоя посмішка завжди світила яскравим сонечком. Будь у 85 років такою ж чарівною, якою була всі ці роки. Головне, щоб здоров’я було міцним!

З 85-річчям, мамо! Ти найулюбленіша і найближча, найрідніша і найкраща. Нехай буде все в тебе в житті, аби ти посміхалася та розквітала. Я мрію про те, щоб доля дарувала тобі ще довгі роки. Вітаю!

Мамо, ось тобі вже 85 років, я вітаю, люба! Так хочеться, щоб ти завжди залишалася щасливою, щоб тінь печалі не торкалася твого обличчя. Я обіцяю, що завжди буду поруч, захищати та берегти.

Мамо, з 85-річчям! Твої очі нехай світяться завжди від щастя, твої губи нехай будуть чарівною прикрашені посмішкою, а твої обійми ніколи не слабнуть. Ти найдорожче, що маю.

Мамо, я дуже хочу зберегти тебе від усіх негараздів, від усіх турбот та труднощів. Нехай у 85 років увесь свій час ти будеш приділяти собі, виконувати мрії і свої давні примхи, а я намагатимусь допомогти у всьому. Вітаю!

Мила мамуля, шлю гарячі освідчення в коханні та побажання довгих та радісних років життя, відданих та вірних друзів поруч, гарних новин та приємних сюрпризів, чудових миттєвостей та щирих усмішок!