Вітаю з непростим ювілеєм, а із чудовим віком вісімдесят п’ять років! Зараз Ви уособлюєте мудрість, життєвий досвід та міцне здоров’я. Бажаємо Вам і надалі дивувати та захоплювати нас наступними ювілеями. Будьте красивою завжди, просто тому, що Ви жінка. А також життєрадісної, активної, оптимістичної та позитивної. Живіть сьогодні, але так, щоб було, що згадати завтра. Радості Вам і добра!

З 85-річчям! Нехай незмінною краса Ваша залишається, нехай у житті будуть лише чудові моменти, де сяєте усмішкою, зачаровуєте всіх оточуючих і ніколи не опускаєте рук. Усіх благ та добра.

Я Вам побажаю у 90 років впевнено тримати шлях, долати всі життєві повороти, за якими зустрічає щастя. Нехай вік дарує мудрість, здоров’я та енергію. Залишайтеся прекрасною і такою ж сонячною!

Вітаю з ювілеєм, із 85-річчям! За плечима Вашими залишилося чимало цікавих сторінок, радості, смутку… Бажаю Вам прекрасного здоров’я, гарного настрою, а також більше добрих і світлих людей навколо! Нехай буде щасливим кожен Ваш день, вітаю!

Хочеться щоб кожна хвилина Вашого 85-річчя перетворювалася на казку, де добро, звичайно ж, завжди перемагає. Нехай ласка буде частиною життя, а турбота про Вас допомагає справлятися з усіма поворотами долі.

Вітаємо з Днем народження! 85 років – це такий термін, за який встиг багато разів змінитися весь світ. Ти ж пройшла через ці роки з високо піднятою головою, і тепер можеш служити прикладом для всіх нас. Зі святом! І нехай здоров’я та радість залишаються з тобою щодня.

Дорога, у Ваші прекрасні 85 ми бажаємо Вам міцного фізичного та душевного здоров’я, радощів, теплих обіймів з близькими, затишних вечорів з коханими, лише щастя та лише благополуччя. Ви світло для рідних, тож посміхайтеся і ніколи не сумуйте!

Від щирого серця вітаю Вас з 85-річчям. Нехай цього ювілею збудуться всі теплі та світлі надії Вашого доброго, ніжного серця. Бажаю залишатися чарівною та милою, щасливою та коханою, щирою та ласкавою, променистою та веселою. Нехай у 85 років серце анітрохи не сумує, а блиск радості в очах анітрохи не тьмяніє.