Хочу побажати Вам у 85 років залишатися чоловіком, у якому вирує життєва енергія, бадьорість, сила духу. Бажаю завжди перебувати в компанії друзів та коханих серцю людей. Нехай життя балувати не припиняє.

З 85-річчям! Бажаю залишатися міцним чоловіком та життєрадісною людиною. Бажаю не хворіти, не падати духом, не думати про погане, не сумувати та не сумніватися у своїх силах. Успіхів Вам, достатку, сімейного благополуччя, миру і ще чимало успіхів, яких Ви досягнете, як і раніше, легко, браво і сміливо.

З 85-річчям! Кожен новий вік нехай приносить із собою лише поповнення життєвих сил. Нехай зморшки збираються в химерні візерунки на обличчі лише від усмішок, а очі так само світяться яскраво і привабливо.

Сонце нехай яскравіше для Вас світитиме відтепер. Бажаю завжди шлях тримати з вірними товаришами, які простягнуть руку і не підведуть у потрібний час. Найтепліших моментів, найяскравіших подій. З 85-річчям!

З Вашим ювілеєм! Така почесна цифра, як 85 років, нехай приносить лише радість у життя, задоволення та нові емоції. Нехай у житті завжди будуть присутні вірні товариші, а сміливість підкорюватиме нові вершини.

Вітаю з 85-річчям і щиро бажаю не втрачати своєї чоловічої сили і залишатися в бадьорому стані завжди. Здоров’я Вам, благополуччя, миру, удачі та достатку. Нехай близькі дарують радість, а щодня — світлу надію та успіх.

Хочеться побажати Вам, щоб у 85 років Ви продовжували набувати життєвого досвіду, дізнавалися для себе щось нове та корисне, захоплювалися та закохувалися, куштували та вивчали. Нехай кожен день буде насиченим та яскравим. Вітаю!

Вітаю вас! Нехай у 85 років летять лише найдобріші слова, найпотрібніші побажання. Залишайтеся міцним, сильним, енергійним та готовим до всього. Нехай буде перед Вами весь світ, як на долоні.