БабусіБратуДідусевіЖінціКолезіКороткіМаміНачальникуПодрузіПрикольніСестріТатовіТестюТітціЧоловіку

Люба матусю, вітаю тебе із сімдесятиріччям! Бажаю тобі душевного спокою та благополуччя, прекрасного настрою та довгого життя! Нехай твоя світла душа і добре серце довше залишаться з нами!

Вітаю з 70-річчям Вас, люба жінка. І нехай вік вже не король юності та захоплень молодості, я все ж таки бажаю, щоб душа пустотливої ​​дівчинки була на сьомому небі від щастя, щоб у Вашому житті не було жодної печалі та біди.

Бажаю теплих обіймів близьких людей, гармонії та благополуччя у будинку. Нехай щодня буде сповнений лише позитивних емоцій.

Шлях і в 70 років життя не перестає кипіти, щоб яскраві фарби іскрили у кожному новому дні. Найголовніше, щоб завжди поряд були ті, хто поговорить, вислухає, допоможе та підтримає у потрібну годину. Вітаю!

З 70-річчям вітаю! Бабуся, рідна будь квітучою квіткою, що ніколи не в’яне, пахне здоров’ям, бадьорістю та енергією! Щастя і любові бажаю, щоби супроводжували всюди, не залишаючи ні на хвилину тебе!

Сестра, з ювілеєм тебе! 70 років – якийсь перебір. Як ми встигли так швидко подорослішати. Я тобі бажаю бути такою ж пустотливою хохоткою, невгамовною бовтанкою і неймовірною чарівністю. Нехай, як і раніше, чоловіки не відводять очей від тебе та твоєї краси. Нехай сім’я: чоловік, діти, онуки — тішать тебе своїми залицяннями, турботою та своїми досягненнями. З Днем народження рідна!

Бабуся наша кохана, бажаємо тобі якомога більше посміхатися, багатіти, ніколи не старіти. Нехай радісних зустрічей буде величезна кількість, а низка приємних подій ніколи не завершується. Хай твій дім буде золотою чашею.

Цього ювілею, 70-річчя, ми раді привітати Вас з днем ​​народження! Ви дуже багата людина, адже до цього дня накопичили безцінну мудрість, великодушність, у надлишку доброти та поваги! Нехай у душі завжди звучить музика, а очі сяють від щастя! Міцного здоров’я, радості та цікавих подій у житті!

Дивіться також