Люба матусю, вітаю тебе із сімдесятиріччям! Бажаю тобі душевного спокою та благополуччя, прекрасного настрою та довгого життя! Нехай твоя світла душа і добре серце довше залишаться з нами!

Мамо, ось уже тобі 70 років, а ти так само красива, якою була в молодості. Нехай усе в житті буде в тебе тільки найкраще, а я зроблю так, щоб твій шлях був висвітлений виключно щастям. З ювілеєм!

Мамо, з 70-річчям твоїм! Дуже хочеться оточувати тільки турботою і теплом тебе, щоб ти не потребувала ні в чому, і я обов’язково буду все це щедро дарувати. Нехай завжди буде світло в тобі та щастя, радість від очікування чудес.

Мамо, у твої 70 років я бажаю тобі найяскравіших усмішок, щоб ти ніколи не сумувала і не засмучувалася, а я завжди робитиму так, щоб цього уникнути. Не забувай, що тебе люблять і нескінченно цінують!

Дорога матусю, з ювілеєм! Хочу, щоб сьогодні ти була найвеселішою, найкрасивішою, найщасливішою! Бажаю тобі здоров’я та бадьорості духу, завжди гарного настрою та оптимізму, більше добрих новин, душевних зустрічей, сонячної погоди. Нехай твоє життєлюбство та сердечність завжди будуть прикладом для всіх нас. Любимо тебе, вітаємо, із днем ​​народження!

Люба моя, з ювілеєм твоїм! Ти у 70 років прекрасна, красива, чарівна. Я побажаю тобі довгого, мамо, життя, щоб ти завжди поряд була, а щастя тебе вело за руку. Я люблю тебе, я тебе берегтиму.

Мила мамо, у твій 70-річний ювілей я шлю тобі низький уклін за кохання, доброту, розуміння та чуйність. Бажаю тобі жити довго, без негоди та негараздів. Нехай твій домашній острівець щастя завжди пахне і зеленіє. Я знаю, що твій розум, проникливість не знають собі рівних.

З ювілеєм матусю тебе я вітаю! У 70 років здоров’я, настрою бажаю! Миру за віконцем, сонячних днів, поваги, бадьорості, приємних добрих слів! Найрідніша, живи до сотні років, щоб щастям сяяла, не знала горя, бід!