Усі люди у 70 мріють йти вперед та посміхатися. Давайте разом насолоджуватися чудово прожитим днем. Все життя нехай буде променистим, веселим, радісним, бажаним. Не буде сліз, не буде горя, але буде зоране поле із чудовим стиглим урожаєм. Від щирого серця ми вам бажаємо найміцнішого здоров’я, чудових днів і щастя море. На майбутнє будувати плани, не сумувати і бути з грошима

З ювілеєм, дорогий начальник. Вам виповнилося 70 років, але про це можна здогадатися лише за паспортом, адже Ви, як і раніше, міцні, впевнені та сповнені геніальних ідей. Від щирого серця бажаємо Вам здоров’я та достатку, успіху та удачі, поваги колективу та оточуючих, любові родини та друзів. Нехай щодня дарує можливість чудово працювати та повноцінно жити.

Шановного начальника вітаємо із 70-річним ювілеєм! Бажаємо, щоб вашій активній життєвій позиції заздрили 18-річні юнаки. Щоб надійним було здоров’я, міцними нервами, залізною хваткою та досконалим вмінням керувати. Щастя в особистому житті, достатку і тепла в будинку, виконання заповітних бажань і багато-багато хорошого!

З ювілеєм, шановний начальник. Бажаємо Вам у свої 70 залишатися мудрою та рішучою, веселою та енергійною, цілеспрямованою та обачною, бадьорою та наполегливою, красивою та доброю людиною, на яку чекає ще багато перемог та щасливих свят. Успіхів та безперервного потоку перспектив у діяльності, міцного здоров’я та удачі в житті.

Сьогодні відзначаєте Ви свято сили та мужності, вітаю Вас, дорогий начальник, із 70-річчям. Бажаю світлих хмар надії, злив дощів, сонячних променів щастя, твердого, як камінь, поваги, постійного, як вічний двигун, благополуччя.

Дорогий начальник, щиро Вас вітаю з 70-річчям. Бажаю Вам залишатися бадьорим і здоровим з кожним днем, вірити у свій успіх і не втрачати оптимізму, підкорити ще багато вершин і досягти всіх своїх цілей, жити зі щирим щастям у душі та великою любов’ю у серці.

Чудового начальника вітаю із 70-річчям. Від душі бажаю чудових результатів роботи та великих успіхів у справах, відмінного настрою та незгасного оптимізму, міцних сил та бадьорості душі, доброї поваги та вірного щастя життя.

Шановний начальник, щиро вітаю Вас з днем ​​народження, з бравим 70-річчям. Бажаю Вам доброго здоров’я та благополуччя, незламного успіху та чудових ідей, високих досягнень та стабільного достатку, щирої поваги та люблячої родини, абсолютної удачі та досконалого щастя.