Сестра, з ювілеєм тебе! 70 років – якийсь перебір. Як ми встигли так швидко подорослішати. Я тобі бажаю бути такою ж пустотливою хохоткою, невгамовною бовтанкою і неймовірною чарівністю. Нехай, як і раніше, чоловіки не відводять очей від тебе та твоєї краси. Нехай сім’я: чоловік, діти, онуки — тішать тебе своїми залицяннями, турботою та своїми досягненнями. З Днем народження рідна!

Сестро, ось і настав ювілей твій. Нехай цифра 70 буде множником для щастя і радостей, а твоя посмішка так само продовжує сяяти і привертати увагу. Нехай ти чуєш компліменти і захоплені вигуки.

Сестричка, як швидко летить час. Але ти для мене завжди будеш тією найменшою дівчинкою з неймовірно яскравими і сповненими надій очима. Зараз цей вогник трохи згас, але ти молодець, бо продовжуєш зберігати його в серці. Я бажаю тобі міцного здоров’я та обіцяю завжди бути поряд!

З 70-річчям тебе, моя чарівна, мудра та добродушна сестричка! Я бажаю тобі жіночого щастя: краси, кохання, турботи та тепла. Нехай твоя краса не вичерпується. Нехай чоловік любить, дбає про тебе і носить на руках. Нехай діти та онуки часто збираються у вас за теплим, затишним сімейним столом. З Днем народження!

Дорога сестро, вітаю тебе з твоїм 70-річчям! Рідна, я тобі хочу побажати багато світлих і щасливих днів, мирного неба над головою та благополуччя, теплоти рідних сердець та щирих усмішок близьких людей, вічної радості та бадьорості.

Дорога, сестричка, з 70-річчям тебе вітаю! Бережи здоров’я, до ста років прожити я бажаю! Яскраво, активно, у свідомості, любові, із запалом і веселощами, щоб в очах завжди горіли вогні!

З твоїм ювілеєм, моя сестричка! Хоч і 70 років тобі вже виповнилося, але ти все ще така незвичайна, ти красива, ти приваблива, ти мудра, а твоя світла посмішка висвітлює світ наче сонечко.

Кохана, люба, сестро! Вітаю із 70-річчям! Бажаю комфортного, цікавого життя. Нехай друзі та близькі завжди підтримують. Бажаю краси, всього приємного та найкращого.