Від дітейВід дітей та онуківВід дочкиВід синаВітчиму

З ювілеєм, любий вітчим. Хочу побажати, щоб життя тішило веселими святами, знаменними датами, щасливими подіями, яскравими враженнями, успішними починаннями, вдалими прагненнями, люблячими близькими, добрими друзями та вірними мріями.

Дорогий Папулю, вітаємо тебе! Бажаємо тобі бути солідним та модним, безстрашним та всемогутнім! Ти вже посадив дерево, збудував будинок і виховав дітей! Бажаємо тобі тепер жити для себе, насолоджуватися кожною миттю і більше відпочивати! Ми тебе дуже любимо, з Ювілеєм, Татусю!

Татку, вітаю тебе з ювілеєм! Бажаю довгого та щасливого життя, міцного богатирського здоров’я, надійних друзів, кохання та порозуміння в сім’ї. Нехай тепле ставлення і взаємовиручка будуть завжди притаманні людям, що оточують тебе. Ти в мене найкращий, найулюбленіший, надійніший і розуміючий. З днем ​​народження тебе, тату!

Сьогодні наш глава сім’ї ювілей. І ми урочисто вітаємо тата з круглою датою та бажаємо у всьому бути круглим відмінником: у домашніх справах, на роботі, у всіх починаннях! З успіхом йди по життю!

Вітаю з ювілеєм шановного вітчима. Хочу побажати міцного здоров’я та впевненості у своїх силах, благополуччя в сім’ї та достатку, цілеспрямованості до мрій та своїх бажань, бадьорого настрою та великого везіння.

Тату дорогий, у тебе сьогодні ювілей. Вітаю тебе і побажати хочу бути бадьорим і успішним діячем, щасливим і вірним сім’янином, сильним і кращим татом, доброю та чуйною людиною, шановною та знатною особистістю, безперечним і бравим майстром, неймовірним та приголомшливим талантом. Здоров’я тобі, тату, миру та благополуччя.

Тату, вітаю тебе з ювілеєм! Ти мій приклад для наслідування, стимул та підтримка! Найкращий та розуміючий батько у світі! Бажаю тобі великого та міцного здоров’я, відмінних ідей та можливостей їх здійснювати, добра, любові та безперервного ентузіазму!

Папулю, прийми від доньки привітання з ювілеєм та побажання здоров’я та успіху. Нехай життя твоє наповнене буде щасливим годинником і добрими хвилинами, нехай любов у твоєму серці не згасає, нехай у сім’ї панує благополуччя та розуміння, нехай фортуна завжди буде на твоїй стороні.