Вітаю з днем ​​народження, люба моя дружина. Бажаю тобі, радість моя, щоденного припливу сил і доброго настрою, сімейного блага та домашнього затишку, світлого душевного щастя та вічної чарівної краси.

Люба моя дружина, вітаю тебе з ювілеєм. Бажаю тобі, люба, нескінченного щастя життя і світлої радості душі, невгасимої любові серця і великої удачі, чудових ідей та бадьорого самопочуття, променистого настрою та нев’янучої краси.

Дорога дружино, немає нічого кращого, ніж святкувати твій ювілей. Нехай він пройде так добре, як це тільки можливо і залишить після себе тільки найкращі і позитивні спогади. Бажаю тобі виконання всіх бажань. Зі святом тебе і ще багатьох і багатьох ювілеїв.

Рідна моя жінка, хочу тобі сказати, що щовечора дякую долі за те, що подарувала мені тебе. З тобою живу, а не просто існую. Без тебе мені нічого не треба, та й взагалі життя втрачає всякий сенс. Бажаю тобі довголіття, здоров’я та терпіння. Будь зі мною, і разом ми досягнемо багато чого.

Кохана, не вдаватимемося до дат, віку — ні до чого. Для мене ти все одно залишаєшся найбажанішою, найпривабливішою, розумною, чарівною дівчиною! Обіцяю зробити все, щоб моя дружина була найщасливішою! З Днем народження!

Улюблена дружина, у тебе сьогодні день особливий, і ти по-особливому гарна. Дякую, що ти зі мною, прекрасна, нереальна красуня. Ти сама ніжність, сама чарівність. Будь усім задоволена та щаслива, я ж до цього докладу повною мірою своїх старань. З ювілеєм!

Люба моя, з Ювілеєм! Бажаю, щоб у тебе попереду було багато радості і ще цілий ювілей ювілеїв! Нехай твої очі щиро світяться від щастя, ручки втомлюються тільки від моїх поцілунків, а рідне серце тремтить тільки від кохання!

Вітаю тебе, моя золота дружина, з ювілеєм! Хочу побажати, щоб ти завжди купалася у щастя та розкоші, щирого кохання та радості. Нехай життя твоє буде красивим і веселим. Нехай поряд будуть найулюбленіші та найдорожчі люди. Нехай усі твої справи увінчуються успіхом. Нехай буде чудовим стан здоров’я та душі.