Директору школиЖінці начальниціЗавідувачціНачальнику чоловікові

Дорогий (ім’я, по батькові). Наш дружній колектив вдячний Вам за чудові умови праці, які Ви створили в нашій компанії. Бажаємо Вам здоров’я, щастя та усіляких досягнень!

Шановний директоре, щиро вітаю Вас з днем ​​народження! Бажаю завжди залишатися бравим начальником, який знає, як досягти успіху та завоювати поваги. Бажаю залишатися завжди людиною слова та справи. Бажаю ніколи не знати промахів та поразок. Бажаю жити щасливим життям, у якому є кохання, дружба, достаток сил та засобів.

Вітаю з ювілеєм прекрасного начальника, відважного та міцного чоловіка! Бажаю безперечних успіхів, вигідних справ, блискучих перспектив, надійних співробітників, великої поваги, доброго здоров’я, особистого блага та світлого успіху.

Дорогий і шановний начальник, вітаємо Вас із ювілеєм! Бажаємо, щоб ваші багаторічні праці приносили фантастичні плоди! Щоб вистачало сил, бажання та можливостей підкорювати неприступні вершини. Нехай у Вашому житті виходить все, чого тільки забажаєте! Добра Вам, благополуччя та величезних перспектив!

З ювілеєм вітаємо справжнього чоловіка та чудового директора! Нехай Вам вдається виконувати будь-які плани. Нехай успішно рухаються справи. Бажаємо Вам міцного здоров’я, загальної поваги, благополуччя та сімейного тепла.

Вітаю з ювілеєм дорогого та чудового начальника. Нехай розум директора завжди буде світлим, а руки золотими, нехай усі справи ведуть до успіху та благополуччя, нехай усі оточуючі щиро поважають, а рідні дарують своє кохання. Бажаю Вам вдалих починань та бравих перемог, блискучих перспектив та вірного щастя.

На ваших мужніх та стійких плечах тримається ця успішна організація. У Ваш чудовий ювілей, у пору самого розквіту Вашого величезного життєвого потенціалу бажаємо стійкої витримки, непохитної впевненості, мудрих рішень і перспективних угод. Зі святом!

Шановний (ім’я по батькові)! Вітаємо Вас із прекрасним ювілеєм та поспішаємо побажати залишатися таким самим справедливим та відповідальним керівником, яким ми Вас знаємо. Успіхів Вам у всіх починаннях, міцного здоров’я та сімейного благополуччя. Наша школа під Вашим керівництвом нехай славиться чудовими показниками успішності учнів.