БабусіДідусевіЖінціМаміМужчині

Вітаю із ювілеєм. За 90 своїх років Ви зробили все і навіть більше, у Вас чудова родина, затишний будинок та чималий арсенал великих заслуг. Залишається побажати Вам міцного здоров’я, миру над головою, втіхи в серце та спокою душі. Будьте щасливі.

Вітаю із ювілеєм, з Вашим 90-річчям. Бажаю ще багато щасливих років життя в оточенні дорогих Вам людей. Найміцнішого здоров’я, бадьорості та оптимізму.

Мила мамо, вітаю тебе з ювілеєм! Мама — це гудзик, на якому все тримається. Всі ці 90 років на тобі трималося все хороше та світле у нашій родині, і цим ти ділилася з нами. Мамочка, я бажаю тобі почуватися щасливою жінкою, бажаю пишатися всіма своїми досягненнями та подвигами, а на твоєму рахунку їх чимало. Не хворій, рідна, це найголовніше. І нехай наступний твій десяток буде сповнений втіхи, добрих слів, радісних зустрічей та посмішок.

Вітаємо із найсерйознішою датою — із 90-річчям! З ювілеєм! Оце так, ось це рубіж! Це ж вік майже прожить! Скільки ж у Вас сил та мудрості, терпіння та здоров’я, бадьорості та сили духу! Від душі бажаємо Вам міцного здоров’я, ясного розуму, сил та енергії. Нехай щодня приносить Вам щось нове, цікаве, цікаве. Нехай сучасний світ дивиться на Вас та заздрить Вам. Ви є прямим доказом того, що можливості людини нічим не обмежені. Можна і в 90 років бути прекрасною, красивою, мудрою і розумною людиною, чудово виглядати і випромінювати позитив. Усього Вам найкращого. Усміхайтеся, беріть від світу все. Міцного здоров’я Вам та оточуючим Вас людям, нехай цінують Вас та бережуть!

Сьогодні від усюди чуються поважні охи та ахи: прекрасний, рідкісний 90-річний ювілей викликає у всіх причетних захоплення — ціла дата, крутіше за неї лише 100. Скільки подій залишилося за плечима! Усі вони не зникли – живуть у Вашій пам’яті. Але, гадаю, чимало ще попереду! Бажаємо Вам прекрасних, світлих днів та років, доброго здоров’я, сил та бадьорості духу. Нехай близькі оточують Вас теплом та турботою, а смуток та смуток нехай обходять стороною. З ювілеєм!

Мила бабуся, хочу побажати тобі цього незвичайного дня, щоб ти не відчувала свого віку. Пам’ятай, що щастя залежить від кількості прожитих років. Бажаю тобі вірити в добре, жити в коханні та турботі з боку рідних та близьких!

З таким солідним віком вітаю! Нехай у 90 років ніколи не буде душа почуватися самотньою та покинутою, щоб поряд лише найрідніші люди оточували та близькі, звучали слова теплі та душевні.

Ваш ювілей – черговий доказ того, що 90 років – це зовсім не похилий вік. Низький уклін вам за той складний життєвий шлях, яким Ви пройшли гідно, будучи учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління. Бажаємо Вам міцного здоров’я, розуміння близьких, більше радості та задоволень, які Ви так заслужили. З ювілеєм!