Від сім'їДядьковіЗятюКуміКумуНевістціОфіційніПлемінникуПлемінниціСвасіСватуСвекруТестюТещіХрещенійХрещеному

Дорога кумо, у твій ювілей бажаю тобі величезної віддачі за доброту, допомогу та співчуття. Нехай доля обдарує тебе найкращими дарами, близькі — довгоочікуваними подарунками та любов’ю, а друзі — чудовою компанією. Будь щаслива!

Вітаю з ювілеєм, любий мій дядьку. Бажаю, щоб яскравіше сонця сяяло кохання твого серця, щоб більше всесвіту було щастя душі. У будь-якій справі будь молотком і з легкістю забивай цвях будь-якої проблеми.

Дорогий мій хрещений, у твій ювілей я бажаю завжди займати вигідні позиції в житті, постійно відкривати нові перспективи успіху, кожен день свій проводити в променях щастя і любові рідних. Нехай голосними та знатними будуть твої перемоги, хай зовсім непомітними залишаються твої промахи.

Від щирого серця вітаємо сваху з ювілеєм! Ви вмієте кожному знайти пару, познайомити, посватати та одружити. У вас справжнє покликання створювати міцні спілки. Цього дня бажаємо і вам величезного особистого щастя, міцного здоров’я, нескінченного ентузіазму та яскравого, веселого життя.

Дорога тепленька, вітаю Вас з ювілеєм. Бажаю замкнутого кола щастя, яскравого світла любові, непробивного застудами здоров’я та неминучого успіху на шляху. Бажаю глибин натхнення та широких просторів для радості душі.

З ювілеєм, моя чудова сваха. Від душі тобі бажаю свободи дій, права вибору, частих шансів на удачу та безмежних можливостей для здійснення всіх своїх ідей. Свашенька, бажаю міцного здоров’я, тяжкості вантажу тільки в гаманці та легкості від щастя та натхнення.

Дорогий зятю! Вітаємо тебе з твоїм ювілеєм! Одного разу ми прийняли тебе до своєї сім’ї і пишаємося тим, що наша дочка вибрала собі в чоловіка такого гідного чоловіка! Здоров’я тобі, успіхів у всіх починаннях та великого сімейного щастя!

З ювілеєм, дорога хрещена. Бажаю бути найпрекраснішою і запашною квіткою на клумбі людей. Бажаю море енергії та сил. Бажаю цікавих подій та приємних зустрічей. Бажаю щирих компліментів та чудових подарунків. Бажаю значних успіхів та чудових миттєвостей у житті. Хрещена, будь завжди такою чарівною та чудовою.