Дорога кумо, у твій ювілей бажаю тобі величезної віддачі за доброту, допомогу та співчуття. Нехай доля обдарує тебе найкращими дарами, близькі — довгоочікуваними подарунками та любов’ю, а друзі — чудовою компанією. Будь щаслива!

Кумуся люба, з ювілеєм тебе. Бажаю тобі розкоші та щастя життя, великої удачі та неземної любові, солодких мрій та грандіозних перемог, виконання бажань та добрих чудес, чудового настрою та пишноти душі, незрівнянної краси та бадьорості тіла.

Моя мила кума, вітаю тебе з ювілеєм і бажаю, щоб ти завжди цвіла, немов чудова квіточка! Нехай настрій завжди буде чудовим, а успіх завжди буде на твоїй стороні. Бажаю тобі справжнього жіночого щастя, величезного кохання та фінансового благополуччя!

З ювілеєм, кумушка. Бажаю все гарнішати і гарнішати, процвітати і багатіти, не морочитися через дрібниці і не впускати в своє серце печалі. Будь завжди красива та молода, успішна та елегантна. Бажаю тобі, кума, здоров’я, достатку та довгих років щасливого життя.

З ювілеєм, моя кумушка. К розиваючи, У запаморочлива, Мудра , Ангельсько мила, я бажаю тобі, люба, завжди бути такою, бажаю з сьогоднішнього дня жодного разу не сумувати і не плакати, а тільки щасливо посміхатися і насолоджуватися своїм прекрасним, дивовижним, розкішним життям. Здоров’я тобі, кумуся, кохання та щоденної радості.

З ювілеєм, дорога моя кума. Бажаю тобі як мінімум ще років сто жити без стомливих турбот та нудних справ. Бажаю залишатися такою ж веселою, відкритою, сміливою, різнобічною, мрійливою. Бажаю завжди мати можливість займатися тим, що подобається та й взагалі жити як хочеться! Кумуся, будь щаслива, кохана та бажана. Будь успішним, самодостатнім і важливим для кожного з близьких людей.

Кумо, з ювілеєм! Бажаю року зустрічати з гідністю, щоб щастя не змусило довго на себе чекати. Будь завжди на позитиві, щоб посмішка розганяла навіть найсіріші хмари, які закривають сонце. Вітаю!

Кумуся, вітаю тебе з ювілеєм і щиро бажаю завжди залишатися задоволеним своїм життям, ніколи не впадати в атмосферу смутку та відчаю, постійно бути на висоті та з кожним днем ​​добиватися досконалості щастя та ідеалу краси.

Дивіться також