Любий куме, вітаю тебе з ювілеєм. Бажаю надійного укриття від будь-яких бід, вірного захисту від будь-яких невдач, великих можливостей для досягнення успіху у будь-яких справах. Кум, бажаю залишатися бравим молодцем і впевненим у собі чоловіком.

Найкращий кум у світі, вітаю тебе з днем ​​народження. До ріпкий, У мний, М ужественний, ти гідний щастя і успіху, До расивий, У дивовижний, Молодий душею, бажаю завжди таким і залишатися, К реативний, Унікальний, Молодець одним словом, будь завжди здоровий, життєрадісний і щасливий.

Куми — це найкращі друзі та майже сім’я, хай не за кров, але за духом. З ювілеєм тебе, куме, нехай всеблаги світу, які ти тільки можеш побажати, самі падають у твої руки. Нехай тебе люблять і цінують ті, хто тобі дорогий і нехай щодня приносить тобі лише перемоги. Зі святом!

Кого мені вітати з ювілеєм, як не кума? Ти рідня, яку мені вдалося вибрати самостійно. Зі святом і нехай твої можливості відповідають твоїм бажанням, все бажане опиняється в твоїх руках, а світ бачить і поважає твої таланти. З Днем народження!

Куме, ти найдорожча для мене людина. Твоя підтримка є дуже важливою для мене. На це свято, твій Ювілей, ти заслуговуєш на всі найтепліші та найщиріші побажання. Візьми від мене подарунок, а з ним слова подяки за безцінні моменти, поведені з тобою. Нехай здоров’я з роками додається, негаразди і розчарування розвіюються, а любов і щастя накопичуються в серці, щоб через багато років виплеснуться і огорнути тебе теплом від дорогих спогадів. З Ювілеєм, любий куме!

З ювілеєм, мій золотий, любий, улюблений кум. Бажаю тобі з цим ювілеєм стати ще міцнішим і витриманішим, ніби коньяк. Будь здоровий, успішний, коханий, щасливий, нехай у житті завжди буде процвітання, у справах — удача, а в серці — мужність і любов.

З ювілеєм, куме! Бажаю бути міцним і сильним, гордим і сміливим, впевненим та рішучим, щирим та веселим. Нехай цей ювілей стане вдалим стартом до великих перемог та здобутків. Нехай цей рік подарує безліч можливостей, нових захоплень та геніальних ідей. Успіху тобі у всьому, дорогий, і міцного здоров’я!

Любий куме, вітаю тебе з ювілеєм. Нехай життя твоє буде щасливим і насиченим, нехай на шляху на тебе чекають радість і любов, нехай всі твої плани успішно реалізуються, нехай здоров’я твоє буде міцним, нехай у всьому супроводжує удача.