Від племінникаВід племінниці

З ювілеєм, люба тітка. У твій день народження я хочу побажати тобі завжди залишатися веселою, красивою, доброю та милою. Нехай саме сьогодні доля поверне твоє життя в нове русло — русло везіння та величезної удачі. Тетя, бажаю тобі здоров’я, постійної радості та великого щастя у яскравих фарбах життя.

Поспішаю привітати свою улюблену тітку з днем ​​народження! Бажаю, щоб у тебе, моя рідна, не було ні грама сліз, ні міліметра жалю, ні мілілітра гіркоти. Нехай живеться вільно і легко, в достатку, мирі та гармонії. Бажаю, щоби мрії все частіше ставали реальністю, а бажання завжди було кому виконувати.

З ювілеєм, дорога тітонька. Племяшка бажає тобі удачі та щастя, здоров’я та натхнення, успіху та кохання. А ще хочу побажати тобі, мила тітко, нескінченного потоку сил, енергії, позитиву, геніальних ідей, чудових історій та дивовижних свят життя!

З ювілеєм, мила тітонька. твій племінник бажає тобі здоров’я та любові, благополуччя та миру, радості та удачі. Тетя, нехай серце голосно співає, нехай життя тече рікою щастя. Будь завжди на висоті успіху та пишноти.

Племінниця сьогодні вітає з ювілеєм дорогу тітоньку. Я бажаю бути жінкою-казкою, поета мрією, бути просто прекрасною та красою неземною, бажаю удачі, здоров’я та сміху, міцного кохання, бадьорих сил та успіху.

Плем’ятка тіткою вітає з днем ​​народження. Мила моя, хочу побажати тобі яскравих і несподіваних сюрпризів, веселих емоцій та приємних зустрічей. Нехай твоя душа не відає страхів та сумнівів, порожнє твоє серце повно буде любові, натхнення, щастя та добра.

Дорога, рідна тітка! Сьогодні у вас радість, подарунки, веселощі та квіти. Я бажаю, щоб ваші близькі, друзі та знайомі дарували вам таку ж радість день у день, чудові подарунки давала доля, веселощі дзвінкою музикою завжди наповнювали серце, і лише яскравими переливами всіх кольорів веселки була розфарбована життєва дорога! З ювілеєм!

Тітонька, племінник тебе вітає з ювілеєм. Бажаю тобі, люба, вічного щастя і не згаслого кохання, чарівної краси і здійснення бажань, вірної удачі і неземного щастя, благополучної дороги життя і приголомшливих успіхів.