Кращій подрузіПодрузі дитинства

Мила подружка, з Ювілеєм! У тебе сьогодні кругла дата, тому бажаю тобі бути красивою, як наливне кругле яблучко, що сяє, як яскраве кругле сонечко, і ніколи не переживати з приводу своїх, у міру круглих, але дуже апетитних форм.

Подружко, ти зібрала нас із такого чудового приводу — у тебе сьогодні ювілей! Твій дім завжди такий затишний, чистий і світлий, стіл прикрашають смачні страви, а господарі такі гостинні та привітні! Дякую тобі, і знай, що завжди можеш покластися на своїх друзів! Будь щаслива!

З ювілеєм, подруго! Бажаю тобі, люба моя, чіпляти на гачок успіх і удачу, відштовхувати від себе сум і смуток. Подруга, будь заможною, красивою, життєрадісною, амбітною, креативною, енергійною, яскравою і просто чудовою. Будь щасливицею та удачницею!

Вітаю тебе, подруго мого дитинства, з ювілеєм. Бажаю тобі чудово справлятися з будь-якими справами, не втрачати жодного шансу на великий успіх, бажаю бути міцно коханою та бажаною, щиро щасливою та доброю, бажаю, щоб удача завжди була з тобою і не відверталася від тебе ні на хвилину.

Мила моя, чудова, найкраща подруга, з ювілеєм тебе, люба. Бажаю тобі приголомшливої ​​краси та душевної доброти, наполегливості характеру та впевненості у собі, радісних емоцій та щасливих днів, великої удачі та чудового натхнення життя.

Подружко, вітаю тебе з ювілеєм! Ми товаришуємо з дитинства і пройшли разом через багато. Щиро і від щирого серця бажаю тобі квітучої краси, радісної посмішки, захоплених очей і стрій шанувальників! Нехай усі твої мрії здійсняться! Кохання, уваги, достатку та гармонії!

Найкращу подругу вітаю з ювілеєм. Дорога, я тобі бажаю радісних моментів та вічного відчуття щастя, вірної удачі та щирої любові, високого достатку та благополуччя, улюблених захоплень та великих успіхів, прекрасного настрою та незвичайних пригод у житті.

Мила моя подруга! Скільки важливих моментів життя ми з тобою розділили на двох! Радості та смутку, труднощі та перемоги, розчарування та успіхи. Цього дня ти стала ще на рік старша, а твою красу, мудрість та чарівність не вразять ні роки, ні перепони, ні прикрості. Нехай твоє життя наповнюється лише чудовими подіями та радісними подіями. З ювілеєм, люба!

Дивіться також