Від дітейВід дітей та онуківВід дочкиВід сина

Дорога мамо, твій син вітає тебе з ювілеєм. Бажаю тобі, рідна, зимою, навесні, влітку та восени відчувати себе щасливою людиною та коханою жінкою, бажаю тобі удачі та везіння з понеділка по неділю, бажаю тобі радісних подій та веселих емоцій з початку січня до кінця грудня.

Як багато ми знаємо про те, що мама – найдорожча у світі людина, і як мало ми робимо для того, щоб вона частіше посміхалася. Скільки слів уже сказано про маму і скільки пісень про неї заспівано, скільки знято фільмів та написано картин. Але я хочу сказати найважливіші слова, які завжди так важко вимовляти. Дякую. Вибач. Кохаю. З Днем народження мама!

Для кожного мешканця нашої планети ріднішою за людину, ніж мама, не було, немає і точно не буде. Мама – це тепло, щастя, щедрість, щирість і все найсвітліше. Люба моя матуся, цього дня народження я бажаю тобі більше світлих днів. Нехай на твоєму віці не трапляється біда, а сльози виступають тільки від радості.

Сьогодні у коханої мами ювілей, вітаю тебе, рідна! Нехай життя тобі дарує щасливі дні, виконання бажань, незабутні враження, приємні сюрпризи, рідні посмішки та щирий сміх, здоров’я, повага, люблячих та коханих людей, благополуччя та незламний успіх. Я тебе дуже люблю, мамо, залишайся найдорожчою, ласкавою і доброю, неповторною, ніжною і незвичайною жінкою на землі.

Мамочко, ти у нас незвичайна! З перших днів ти була поруч і жила заради нашої родини! Ми тебе дуже любимо та вітаємо з ювілеєм! Нехай твоя очі сяють від щастя і здійсняться всі мрії!

Мамуля, з ювілеєм! Бажаю, щоб твої рідні руки ніколи не втомлювалися, серце ніколи не боліло, а очі завжди сяяли тією самою посмішкою, яку я так люблю. А я урочисто обіцяю, що намагатимусь зробити все для цього.

Дорога, рідна, кохана… Скільки ночей ти присвятила нам, дітям? Скільки разів схиляла в молитві коліна, просила милості Всевишнього? Сьогодні ми з величезною любов’ю дякуємо тобі. Дякую, матусю, за безмежне кохання. Нехай життя дає тобі тільки приємні сюрпризи. З ювілеєм, люба наша. Здоров’я, кохання, посмішок та простого людського щастя…

З ювілеєм, люба моя матусю! У твій день народження, у славетний ювілей, я бажаю тобі завжди залишатися такою ж красивою, мудрою, веселою, щирою, доброю, яка розуміє, впевнена, активна і життєрадісна. Мамуля, твоя дочка завжди приходитиме до тебе за важливою порадою та ласкавим словом. Нехай усе, що ще не встигло збутися, обов’язково здійсниться, мамо. Будь щаслива та чарівна!