Сьогодні, у Міжнародний день краси, хочу побажати вічної радості та блиску в очах, зовнішньої пишноти та доброти душі, сяйва від щастя, щирого кохання, захоплення оточуючих від твоєї краси.

Нехай буде краса у всьому: і в дружбі, і в коханні, і в роботі. Бажаю свята у душі, ідеального самопочуття, молодості, гармонії, всіх благ, високої самооцінки, добра, щирого відношення, позитивних емоцій.

Із Міжнародним днем ​​краси! Нехай у кожній людині гармонійно поєднуються зовнішня та внутрішня краса. Бажаю всім помічати прекрасне довкола себе та насолоджуватися життям!

Міжнародний день краси відзначається з ініціативи Міжнародного комітету естетики та косметології CIDESCO, що є на сьогодні найпрестижнішою організацією у світі у своїй галузі. 1995 року на Всесвітньому конгресі було прийнято рішення 9 вересня вважати Всесвітнім днем ​​краси. Цього дня вітається все прекрасне, яке, за словами класика, врятує світ. З того часу у багатьох містах та країнах саме цього дня повсюдно проводяться конкурси краси.

Вітаю вас із цією знаменною подією і хочу побажати здоров’я та бадьорості, любові та душевного тепла, миру та світла, гармонії в душі. Нехай кожен новий день приносить вам радість. Нехай вас оточують тільки добрі і добрі люди, а всі ваші думки та справи будуть прекрасними та плідними. Живіть легко та весело, любіть, дружіть, насолоджуйтесь життям та будьте щасливі!

Помічайте красу у всьому, що вас оточує: у пролітаючої повз пташка, ранковому світанку, дорозі, що біжить нескінченною стрічкою в далечінь, сяючих очах людей і їх щирої усмішці… Нехай кожна мить буде воістину прекрасний і наповнюватиметься красивими деталями, з яких складатиметься чудова картина вашого життя!

Вітаю з найпрекраснішим святом року – Міжнародним днем ​​краси! Нехай краса наскрізь просочить ваше життя, заповнить щогодини і хвилинку вашого дня. Нехай усе, чого б ви не торкнулися, буде красивим і тішить ваше серце. Живіть щасливо, любіть, радійте, смійтеся та цінуйте все те, що вас оточує. Зі святом!

Вітаю із Міжнародним днем ​​краси! Бажаю вам цвісти і щоранку радувати себе відображенням у дзеркалі. Будьте завжди розкішні не лише зовні, а й усередині. Нехай ваша краса стане джерелом натхнення!