Вітаю із Днем інкасатора. Бажаю сміливості, впевненості, твердості, незворушності у роботі, а також наснаги, цілеспрямованості, оптимізму та наполегливості у житті. Нехай з тобою всі готівки будуть у порядку, нехай і в твоїй кишені ніколи не буде порожньо.

Є багато професій, які не надто помітні, коли робота виконується точно та добре. Інкасатор – це одна з них. Побажаємо ж на професійне свято всім інкасаторам вдалих днів, нехай не буде ні зловмисників, ні проблем, ні накладок. Успіхів вам, точності та безпеки.

Із Днем інкасатора! Бажаю безпечної, злагодженої, спокійної роботи, а для цього міцних нервів, обачності, впевненості, сил і витримки. І нехай великі гроші опиняються у твоїх руках не лише на роботі. Успіху тобі, яскравого життя та відсутності втоми.

Вітаю з Днем інкасатора і хочу побажати, щоб великі гроші завжди були у твоїх надійних руках, щоб у твоєму житті був достаток пристойних розмірів, щоб у дорозі не траплялося лиха, щоб у діяльності завжди був порядок, щоб у тобі завжди вистачало сил ентузіазму для здійснення своєї мрії удосконалення своїх ідей.

У День інкасатора від душі побажати хочу високої обережності та великої уважності, безперечної відповідальності та успішної діяльності, особистого добробуту та бравої удачі, великого щастя та чудових можливостей у житті.

У тебе дуже важлива і небезпечна професія, адже ти перевозиш великі суми! Я щиро бажаю тобі, щоб твоя зарплата ледве вміщалася в інкасаторський мішок! Нехай робочі моменти завжди проходять гладко та без будь-яких проблем! Бажаю, щоб удача постійно була на твоєму боці, а життя наповнювалося лише позитивними емоціями, щастям та добром!

1 серпня Інкасатори відзначають своє професійне свято. Саме від інкасаторів багато в чому залежить надійність та безпека грошових коштів та матеріальних цінностей. Цього дня 1939 року було створено службу інкасації при Держбанку СРСР. Інкасація (від італійського incassare, класти в ящик) – збирання та доставка готівки, іноземної валюти та інших цінностей до операційної каси банку. Необхідність транспортування та охорони грошових коштів та цінностей виникла одночасно з їх появою наприкінці IX століття у Київській Русі. Головними торговцями та скарбниками у Києві виступали Князь та бояри. Вони й забезпечували охорону торгових караванів силами своїх дружин.

Поспішаємо привітати зі святом робітником, хай усе буде так, як заплануєте! І щиро бажаємо інкасаторських перемог, щоб робота приносила радість і допомагала вірити в краще, виконувати свої мрії!

Дивіться також