ЖінкамПрикольні

Вітаю з днем ​​авіації та космонавтики! Бажаю чистого неба, високих польотів, вдалих приземлень. Нехай підкоряються нові вершини та освоюються нові простори. Бажаю спіймати за хвіст комету удачі та нікуди не відпускати!

Кожен, мабуть, хоч раз мріяв навчитися літати. А вам це під силу! Ви змогли подолати земне тяжіння та полетіти крізь космічний простір. Хочеться побажати вам також легко долати всі життєві труднощі та перешкоди. З днем ​​авіації та космонавтики вас!

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​авіації та космонавтики. Бажаю без перешкод і зупинок підкорювати небеса, з кожним разом відкривати нові таємниці і секрети Всесвіту. Бажаю лише вдалих стартів, успішних польотів, благополучних приземлень та щасливих повернень на Землю.

У Всесвітній день авіації та космонавтики побажати хочу великого успіху в цікавій та важливій справі, нових кордонів та світлих горизонтів для відкриття великих секретів, щасливих польотів та радісних повернень додому.

Шановні жінки, зі святом! Сьогодні чудовий привід Вас привітати та побажати легкості та легкості Вашим думкам! Нехай Ваші мрії вирушають у високий політ за благословенням і справджуються Вам на радість! З Днем Авіації та Космонавтики!

Вітаю із Всесвітнім днем ​​авіації! Бажаю безпечних, високих польотів, відкриття нових горизонтів, дружньої та злагодженої командної роботи. Нехай в особистому та робочому житті буде безхмарно та без опадів!

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​авіації та космонавтики. Бажаю літати вище за небо, хапати зірки щастя та слави, мріяти про прекрасне і вірити, як Юрій Гагарін, в успіх! Літай уві сні та наяву, бережи свою планету любові та радості!

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​авіації та космонавтики. Бажаю леткої сили та невтомної спраги хапати зірки прямо з небес. Бажаю, щоб ніхто не ламав тобі крил і щоб ніщо не могло зупинити тебе на шляху до заповітної мрії. Нехай твоє серце мчить назустріч щасливим змінам швидкою ракетою, нехай завжди вистачає палива, щоб діставатися космічної станції успіху!