Дорогі українці! Вітаю вас із Днем Незалежності України! Ви мужньо відстояли свій улюблений край, воювали, сперечалися і боролися, отримували, втрачали, і ось Україна незалежна! Ура! Хай живе наша процвітаюча, горда, вільна та міцна духом країна!

Із Днем незалежності України! Нехай свобода думок та дій буде вашою перевагою. Бажаю відчувати її в роботі, у стосунках та у житті. Процвітання вам, вашій родині та країні! Будьте незалежними та вільними у всіх своїх проявах!

Дорогі українці, вітаємо вас із всенародним святом — Днем незалежності України! Нехай ваші тіла, справи та особиста думка також будуть незалежними. І тільки серце нехай буде обов’язково полоненим коханням. Бажаємо вам тотального покращення життя, хронічного щастя, непохитного здоров’я та щоденних посмішок.

Вітаю з Днем незалежності України та хочу побажати, щоб у країні не було кризи, щоб народ жив щасливо та весело, щоб Україна мала важливих та надійних партнерів, щоб благо країни не залежало від думки різних сторін.

Вітаю з Днем незалежності України та бажаю жити довго та щасливо у дружній та процвітаючій країні без зовнішніх конфліктів та під мирним небом. Живіть із чудовим настроєм та великим ентузіазмом, із безмірною любов’ю в серці та вічною гордістю за свою Батьківщину.

Нехай цей день у серцях живе завжди, приносить нам затишок та радість. Я хочу побажати, щоб душа відчувала свободу, а серце – любов. Нехай ніколи Україна не знає нічого іншого, окрім щастя!

Стільки років воювали, боролися, отримували та знову втрачали — і ось Україна стала незалежною. Побажаємо політикам хитрості, а собі мудрості, а ще щоб День незалежності святкувати нам ще сотні років.

1991 року саме цього дня наша Україна стала незалежною. Неважливо, якою мовою ми говоримо, а важливо, які традиції вшановуємо і яку країну вважаємо своєю батьківщиною. Це пам’ятний день для кожного українця. Це день, коли мрія про вільну, незалежну країну стала реальністю.