Від батьківВід першокласниківВід студентівВід учнівДиректоруЖінціКласномуКолегамКолишнімКороткіМаміПодрузіПочаткових класівПрикольніСестріЧоловіку

Вітаємо з Днем вчителя нашого найкращого та чудового класного керівника. Ми хочемо Вам побажати ніколи не втомлюватися, завжди прагнути своєї мрії і бути успішним завжди і скрізь. Нехай здоров’я буде міцним та міцним, а ритм життя веселим та точним.

Побажати хочу тобі слухняних і тямущих учнів, активних батьків, нехай уроки проводяться з легкістю і радістю!

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​вчителя і хочу побажати завжди залишатися найкращим учителем у світі, найщасливішою людиною у світі. Нехай і в класі, і в учительських справах, і в житті буде ідеальний порядок. Бажаю міцного здоров’я, впевнених життєвих позицій та удачі для кожної ідеї, для кожного прагнення, для кожної мрії.

Зі святом, подруго! Нехай усі твої слова не зникають у повітрі, щоб вони були почуті і знаннями відклалися в головах учнів. Бажаю кожен новий день з користю проводити, встигати посміхатися, приділяти час собі та своїм бажанням!

Шановна наша вчителька, вітаємо, бажаємо більше терпіння з нами, ми вас дуже поважаємо та дякуємо за те, що ви є нашим класним керівником! З днем ​​вчителя вас!

Щиро вітаємо із Днем вчителя. Ми хочемо побажати довгих років життя, здоров’я та успішної діяльності, бажаємо, щоб завжди було знайдено підхід до будь-якого учня, бажаємо взаєморозуміння та поваги, високих досягнень та успіхів. Нехай діти стають істинною гордістю, нехай ваше покликання та праця ніколи не втратить цінності та подяки.

З Днем вчителя сьогодні вітаємо всіх дорогих наших та чудових вчителів. Ми хочемо вам побажати ніколи не втомлюватися, дарувати дітям вірні знання та чудове виховання, вірити у свої сили та удачу, нехай ваша душа ніколи не плаче. Будьте здорові, успішні, шановані та улюблені.

Шановні колеги! Оскільки у всіх нас професійне свято, хочу сьогодні привітати вас з ним та побажати успіхів у нашій праці, оптимізму, здоров’я, цілеспрямованості, терпіння та просто щастя!