Вчитель завжди живе у серцях своїх учнів, його слова згадуються як настанови, які сповнені мудрості. Дякую, що Ваші уроки були найулюбленішими та найяскравішими. З Днем знань Вас!

З Днем вчителя, шановні колишні вчителі! Дякую за ваш величезний терпець і наполегливість. Дякуємо за ваші зусилля та відданість нашому навчанню. Дякую за все, чого ви нас навчили. Завдяки таким великим вчителям, як ви, які вміють мотивувати та надихати своїх учнів, світ рухається вперед. Щасливого дня, вчителі!

Дорогоцінний вчитель, хоч ми вже і не є вашими учнями, щиро хочемо привітати Вас з Днем вчителя! Ми ніколи не забудемо вашої доброти в наш бік. Дякую за те, що дали знання, навчили терпіння та уважності. Бажаємо вам міцного здоров’я, залізних нервів, терпіння, натхнення та класних учнів!

Привітати хочу зі святом професійним, із справою життя, якому віддали частинку себе. Бажаю залишатися завжди у справі, щоб професіоналізм не розгубити, а лише накопичувати. Зі святом!

На вашому рахунку багато успіхів, у заслугах кожного з вас багато медалей та перемог. Дорогі вчителі, які залишили свою посаду, ми вітаємо вас із Всесвітнім днем ​​вчителя. Бажаємо вам бути такими ж веселими і добрими, рішучими і сміливими, талановитими і геніальними людьми. Ми вами пишаємося, пишаємося і ви собою, ми вам бажаємо благополуччя, здоров’я та щасливої ​​пісні життя.

Вчителі назавжди залишаються вчителями – добрими, розуміючими, мудрими людьми. Я вітаю вас із Днем вчителя і від душі бажаю прекрасних подій у житті, подій, які занурюватимуть вас в атмосферу захоплення та щастя. Бажаю вам пишатися своїми досягненнями, безцінними роками належної та важливої ​​роботи. Бажаю здоров’я та великих сил. Бажаю приємних зустрічей із улюбленими учнями та колегами. Бажаю кохання близьких та поваги знайомих. Бажаю багато нових захоплень у житті та частих подорожей мальовничими місцями.

Вітаю вас із Днем вчителя! Дякую за роки терпіння та кохання. Ви завжди для мене залишаєтеся найкращим учителем. Бажаю Вам багато радості в житті, і нехай завжди буде добре.

Дорогі вчителі, незважаючи на те, що ваш учительський шлях закінчився, дозвольте вас привітати з професійним святом. Нехай у День вчителя вас завжди зігрівають добрі слова ваших колишніх учнів, теплі посмішки їхніх батьків та теплі побажання колишніх колег. Великих вам успіхів у новій діяльності та в особистому житті!

Дивіться також