Шановні колеги! Оскільки у всіх нас професійне свято, хочу сьогодні привітати вас з ним та побажати успіхів у нашій праці, оптимізму, здоров’я, цілеспрямованості, терпіння та просто щастя!

Дорогі, колеги, вітаю вас із професійним святом. Вчитель – це не робота, це покликання. Дякую, що даєте дітям не лише знання, а й свою теплоту, турботу та любов. Нехай кожному з вас за це щедро віддячить життя.

Дорогі та шановні колеги! Сьогодні наша з вами урочистість – День вчителя! До своїх щирих привітань хочу додати, що мені дуже приємно та почесно перебувати у нашому колективі. Бажаю всім вам щастя. Продовжуйте робити свій внесок у майбутнє наших учнів. Будьте так само віддані своїй справі. І, звичайно ж, дякую вам за підтримку!

Діти – це наше майбутнє. Тому можна сказати, що ви творці нашого майбутнього. Саме ви відправляєте наших дітей у майбутню професію, з якою вони йдуть життям. Надсилаєте їх, даєте знання, готуєте до іспитів і випускаєте у доросле життя. Дякую за вашу працю! Нових перемог, цілеспрямованих учнів, щастя у ній. Зі святом!

Дорогі колеги! Сьогодні – наш день! Нехай сьогодні нам не зіпсують настрою діти, нехай сьогодні наші нерви будуть, як сталь, нехай терпець буде повною чашею. Та що там сьогодні, хай так завжди буде! Здоров’я — міцне, щастя — вічне, зошити не важкими, а будні веселими! Із днем ​​педагога, колеги!

Наші незамінні супутники навчального життя, дорогі освітяни, колеги, вітаємо вас із Днем вчителя! Ви секрет успіху та процвітання нашої установи, запорука грамотності та цнотливості наших дітей. Ми святкуємо сьогодні наше спільне свято. Вас бажаємо сприятливих умов для створення плідних гілок знань та навчань, натхнення та широких можливостей для розкриття дорогоцінного потенціалу! Бережіть себе та своїх близьких, намагайтеся не сумувати та у всьому бачити прекрасне.

Шановні мої колеги, вітаю вас із Днем вчителя. Хочеться побажати нам усім стійкості та терпіння, поваги учнів та розуміння батьків, успішної діяльності, результативності та відмінних показників, здоров’я, сімейного благополуччя та лише позитивних емоцій.

У Всесвітній день вчителі вітаю своїх колег із професійним святом та хочу побажати мобільності, вдосконаленості, досвідченості, значущості, поваги та вміти перекваліфікуватися та транспортувати свої знання у нове русло!