Зі святом, подруго! Нехай усі твої слова не зникають у повітрі, щоб вони були почуті і знаннями відклалися в головах учнів. Бажаю кожен новий день з користю проводити, встигати посміхатися, приділяти час собі та своїм бажанням!

Улюблена моя подруго, вітаю тебе зі святом — зі Всесвітнім днем ​​вчителя. Бажаю бути завжди прекрасною жінкою, сильним і добрим учителем, вірною та чуйною подругою, найщасливішою, здоровою та коханою людиною!

Прекрасну подругу вітаю із Всесвітнім днем ​​вчителя! Нехай дитячі знання та посмішки будуть нагородою за твою копітку та щоденну працю!

Вітаю з Днем вчителя, подружко. Нехай покликання педагога веде тебе до справжнього щастя. Міцного тобі терпіння, любові, благополуччя у всьому і менш дратівливих факторів у вигляді учнів, що пустують, і суворого начальства.

Подруго моя, вітаю тебе зі Всесвітнім днем ​​вчителя і бажаю бути найкрутішою, найкрасивішою, найчарівнішою, найвеселішою, найенергійнішою, найкращою вчителькою. І нехай діти тебе обожнюють, нехай твоєю роботою будуть задоволені всі батьки, нехай колеги цінують, нехай життя частенько балує тебе.

Вітаю найрозумнішу, добру, веселу, чарівну та сексуальну «училку». Бажаю тобі, моя хороша, щоб робота приносила лише радість, щоб перевірка зошитів приносила лише задоволення, а спілкування з улюбленими учнями – лише позитив та задоволення. Бажаю тобі насолоджуватися кожним днем, проведеним у стінах рідної школи та виносити звідти яскраві емоції, нові враження, радість за своїх підопічних та стабільну, гідну зарплату. Із Днем вчителя, подружко!

З Днем вчителя! Подруго, ти завжди була дуже творчою та доброю людиною, вчити дітей це справді твоє покликання та місія, бажаю бути завжди такою працьовитою, адже ти чудовий фахівець у своїй сфері!

З професійним святом, моя прекрасна та улюблена подружка! Бажаю тобі легких уроків та розумних учнів. Нехай робота буде маленькою приємною частиною твого яскравого, щасливого та дивовижного життя. Будь успішна, кохана та здорова.