Шановна наша вчителька, вітаємо, бажаємо більше терпіння з нами, ми вас дуже поважаємо та дякуємо за те, що ви є нашим класним керівником! З днем ​​вчителя вас!

Шановні вчителі, вітаємо вас із професійним святом! Весь світ визнає вашу працю, тому бажаємо вам благополуччя, творчих ідей та вдячних учнів!

Зі Всесвітнім днем ​​вчителі вітаю, миру, щастя та радості бажаю. Нехай підуть негаразди та смутку, нехай збудеться все те, про що мріяли Ви.

Бажаємо вам, шановні освітяни, мудрості, терпіння, міцного здоров’я. Нехай кожен ваш день буде наповнений радісними моментами, щастям та оптимізмом!

З Днем вчителя! Бажаю міцних нервів та здоров’я, вдячних учнів, чуйних колег. Нехай вашу працю помічають, поважають і дорого оцінюють!

Вітаю із Всесвітнім днем ​​вчителя. Бажаю, щоб завжди вистачало мудрості та сил для досягнення важливих цілей. Любіть свою роботу і залишайтеся завжди у чудовій «вчительській» формі!

Усіх вчителів вітаю з професійним святом та хочу побажати творчих сил, натхнення та вдосконалення. Щастя вам та вашим сім’ям!

Вітаю з днем ​​вчителя, бажаю з гордістю сприймати свою професію і щоб робота була покликанням, а не обов’язком!

Дивіться також