Ви з нами будете цілих чотири роки. Ми з вами ростимемо, стає розумнішим, цікавішим і сильнішим. Ви наш провідник до знань. Дякую що ви з нами.

Ми всього лише першокласники, але від щирого серця хочемо привітати прекрасних і чудових вчителів зі Всесвітнім днем ​​вчителя. Бажаємо всім великого щастя, міцного здоров’я та благополуччя, відмінного настрою, поваги та достатку, приголомшливого успіху, міцного кохання та радісних емоцій.

Ми тільки першокласники, але все ж таки можемо побажати нашому дорогому наставнику чудес, як у казці, веселих подій у житті, немов із книги великих пригод. Будьте завжди гарні собою та задоволені своєю справою. З Днем вчителя.

Ви наш перший учитель, який відкриває перед нами новий чудовий світ! Ми хочемо побажати Вам завжди посміхатися, не сумувати, радіти кожному дню, вміти знаходити хороше у будь-якій ситуації!

Наш перший учитель, зі святом! Ми тільки починаємо вчитися, але вже знаємо, що Ви найкращий, терплячий та добрий педагог. Ми віримо, що Ваші уроки будуть цікавими, пізнавальними та захоплюючими! Ми обіцяємо намагатися бути старанними, уважними та старанними. З Днем вчителя!

З Днем вчителя! Дорогі вчителі, вітаємо вас зі святом вашої професії. Ваші знання для нас безцінні, і від цього ми вас дуже любимо та поважаємо. Обіцяємо вчитися на одні п’ятірки усі ці 11 довгих років і тішити вас своїми успіхами. Бажаємо побільше радості, веселощів у житті і посміхайтеся частіше! Нехай робота викликає у вас лише приємні спогади та доброту в серці. Зі святом.

Вітаємо із Всесвітнім днем ​​вчителя! Ми першокласники! У нас попереду довгий та цікавий шлях навчання, який буде пройдено з нашими вчителями! Бажаємо вам терпіння та сил, натхнення та розуміння! Нехай усі перешкоди, які нам зустрінуться на загальному шляху, ми обійдемо легко та просто. Щастя вам, здоров’я, цікавих ідей та самореалізації.

Дорогі вчителі, від нашого дружного та веселого першого класу прийміть вітання зі святом. Дякую Вам, що подружили нас зі школою і щиро бажаємо, щоб у День вчителя і завжди у Вас був гарний настрій від наших відмінних оцінок та успіхів!