Побажати хочу тобі слухняних і тямущих учнів, активних батьків, нехай уроки проводяться з легкістю і радістю!

Мамо, з Днем вчителя! Ти найвідданіший своїй справі педагог, найлюбіший і наймудріший наставник, найщиріша людина! Бажаю тобі бути в епіцентрі краси та кохання, отримувати компліменти, квіти та теплі привітання! Квіти та пахне, рідна!

Мамочко, ти найкращий і добрий учитель на світі, але насамперед — ти моя улюблена мама. Нехай чудове свято День вчителя розквітає тобі щирими посмішками учнів та яскравими букетами квітів. Бажаю легкого шкільного року, успіхів та позитиву. Я дуже пишаюся тобою і твоєю благородною, чудовою професією!

Мамо, я вітаю тебе з Днем вчителя. Бажаю здоров’я, сил та натхнення, щоб завжди виявляти до своїх учнів терпіння та розуміння, а до своєї родини – ніжність та любов. Бажаю тобі, мамо, завжди залишатися красивою, веселою та натхненною. Нехай кожен твій урок буде цікавою пригодою. Нехай кожен твій день буде щасливим розділом життя.

Мамо, вітаю тебе з Днем вчителя! Бажаю завжди бути на позитивній хвилі, сприймати все з усмішкою та розумінням! Нехай вистачає сил, часу, бажання реалізації всіх ідей! Щоб не було клопоту, більше легкості, енергійності, мудрості, ентузіазму! Будь щаслива, рідна!

Найдорожчого вчителя вітаю із професійним святом! Мамо, ти обрала важку, відповідальну, але потрібну та шляхетну професію. Бажаю тобі впевненості, завзятості у досягненні мети. Вір у себе та у свої сили. Успіху тобі у роботі з дітьми. Нехай твої учні радують тебе чудовою успішністю та гарною поведінкою. Бажаю, щоб твоя робота приносила тобі радість та задоволення. Нехай усі твої дні проходять на позитиві.

Мамо, я рада, що ти обрала таку корисну та гідну професію, бажаю, щоб ти й надалі відчувала пошану та віддачу учнів, берегла нерви та отримувала від своєї роботи лише задоволення!

Самий мій улюблений учитель! Я бажаю здоров’я та розуму вашим дітям, спокою та радості на душі та розуміння в сім’ї. Ще бажаю, щоб система освіти якимось дивом стала кращою і шкодувала мою матусю!

Дивіться також