Дорогий наш, шановний директоре, ми вітаємо Вас з Днем вчителя. Ви головний пілот на борту шкільного літака. Тільки Вам під силу тримати під контролем дзвінку ораву дітей, колоритний колектив вчителів, бурхливий потік важливих уроків, шквал перевірок та багато інших серйозних питань. Тому ми хочемо побажати Вам терпіння, сили волі, мудрості, раціональності, впевненості, поваги, розуміння та підтримки колег. Нехай у діяльності будь-яке питання вирішується успішно. Нехай у житті кожна мрія буде виконана!

Наш шановний директор, від щирого серця вітаю вас з днем ​​вчителя! Ви — найголовніша і найсильніша ланка у житті школи, вас не замінити. Ваша праця та досвід це безцінні якості, за які всі вам безмежно вдячні. У це професійне свято я бажаю вам нескінченної удачі та успіхів скрізь та у всьому. Нехай на вашому обличчі завжди сяє усмішка, а кар’єра прагне лише вгору. З Днем вчителя!

Дорогий директоре, вітаю Вас з Днем вчителя! Хочу висловити велику подяку за Вашу роботу, чудовий підхід до дітей та батьків. Хочу побажати неймовірних та яскравих вражень у повсякденному житті, незабутніх моментів на відпочинку, гармонії у сім’ї, душевної рівноваги та здоров’я.

Шановний директоре, з Днем вчителя Вас! Бажаємо, щоб робота була насолодою, життя — на радість, колеги — прекрасні, учні — старанні! Нехай на Вас чекає успіх, підкорення нових вершин та запаморочливі перемоги!

Із Днем вчителя, наш славний директор. Бажаємо Вам здоров’я та благополуччя, удачі та натхнення, а також щоденного потоку неймовірних сил, терпіння та чудових ідей. Нехай наша школа на чолі з Вами процвітає, приймає здібних та талановитих першокласників, випускає цілеспрямованих та освічених абітурієнтів. Залишайтесь бравим нашим командиром і просто гарною людиною, яка відкрита для кожного з нас.

Шановний директоре, ми вітаємо Вас з Днем вчителя та хочемо побажати здоров’я, краси, гармонії, оптимізму, натхнення та щастя. Нехай усі Ваші ідеї успішно втілюються в життя. Нехай усі Ваші мрії неодмінно виконуються. Бажаємо браво стояти біля керма нашого шкільного корабля та завжди вести його за курсом перемоги.

Дорогий наш директор, вітаємо Вас з Днем вчителя! Нехай не тільки сьогодні, а й завжди, на Вашу адресу звучать добрі та теплі слова, добрі побажання та море компліментів. Нехай у вашому житті все буде за десятибальною системою: здоров’я на десять, щастя на десять і любов теж на десять!

З Днем вчителя! Ваш професіоналізм та досвід роблять роботу колективу ефективною, успішною та комфортною. Бажаю вам трудових успіхів, відмінного настрою, енергії та сил для вирішення завдань на роботі та вдома. Здоров’я, процвітання та благополуччя!