З Днем вчителя! Дякуємо Вам за душевність, розуміння та величезне терпіння, знайте, що ми цінуємо Вашу непросту працю, поважаємо Ваші методи навчання та захоплюємося результатами, які показують наші діти!

Від імені всіх батьків вітаю з Днем вчителя! Ми, батьки, вдячні вам за вашу нелегку працю. За витримку та терпіння, мудрість та розуміння. Ви вкладаєте в дітей знання, проводите з ними виховний процес. З самого дитинства і до їхнього дорослішання наші діти знаходяться під вашим наглядом. Величезна відповідальність лягає на ваші плечі. І ви з честю справляєтеся з нею. Бажаємо вам ніколи не хворіти, не знати втоми. Нехай ваші дні будуть сповнені позитиву, нехай вас не залишає оптимізм. Нехай кожен ваш ранок починається з гарного настрою, нехай усі дні проходять вдало. Нехай час, проведений у школі, буде світлим та радісним. Бажаємо, щоб і в особистому житті у вас все було так само добре.

Дорогі вчителі, від щирого серця ми дякуємо вам за вашу нелегку працю і внесок, який ви привносите в процес виховання наших дітей. Від імені всіх батьків ми бажаємо вам професійного успіху та зростання, гідної заробітної плати, уважних та вдячних учнів. Ми бажаємо вам довгих років здоров’я та, звичайно, величезного терпіння. З вашим професійним святом!

Шановна __________! Вітаємо Вас з професійним святом та висловлюємо Вам слова подяки! Дякуємо Вам за Вашу працю, ангельське терпіння та турботу про наших діток! Нехай ніколи Вас не підводить здоров’я, енергії завжди вистачає на нові та нові досягнення, вдома панують спокій та достаток, а учні завжди будуть вдячними! З Днем вчителя!

Щиро вітаємо вас з Днем вчителя! Бажаємо добродушних, слухняних, усидливих учнів! Щоб на роботу ви йшли як на свято! Праця була вдячною, кар’єра йшла вгору, а здоров’я ніколи не підводило!

Від усього батьківського колективу вітаємо Вас із Днем вчителя та бажаємо завжди залишатися такою прекрасною людиною з відкритою душею та добрим серцем. І нехай кожен день для Вас буде приємним та радісним, нехай у Вашому житті збувається все, про що Ви мрієте. Здоров’я Вам, успіху та кохання!

Вітаємо Вас з Вашим професійним святом та бажаємо, щоб кожне зерно знань, вкладене Вами в учнів, проростало благодатними сходами. Будьте завжди здорові, не хворійте, не засмучуйтесь. Кохання Вам і щастя.

Сьогодні у Всесвітній день вчителя від імені батьків хочеться побажати Вам життєвої енергії, здоров’я та благополуччя. Нехай натхнення Вас не залишає і у всіх справах супроводжує успіх, нехай повага колег та любов дітей дарує Вам нові сили, нехай радість приходить з кожним днем. Прийміть від нас подяку за Вашу працю. Будьте щасливі та улюблені!

Дивіться також