Вітаємо всіх, хто піклується про стан наших доріг. Бажаємо, щоб і ваш життєвий шлях був таким самим рівним, благополучним і щасливим. Нехай удача біжить з вами суцільною смугою і ніколи не переривається негараздами та труднощами. Зі святом!

Вітаємо! Нехай у Ваші затишні та світлі будинки завжди стукає нескінченне щастя та неосяжна радість. Нехай буде затишок жити в серці та душі, а посмішка не сходить із прекрасних Ваших вуст. Дякую за Вашу працю, таку важку і відповідальну.

У День працівників дорожнього господарства щиро вітаю та побажати хочу відсутності проблем на дорогах, високої якості роботи, блискучих успіхів та вчасно виконаних планів, доброго успіху та вірного здоров’я, бравого настрою та світлого щастя в житті.

Колеги, вітаю вас із Днем працівників дорожнього господарства. Бажаю роботи без перешкод та втоми, бажаю життя без причин для смутку та смутку. Нехай нашому колективу буде все під силу, нехай у кожного з нас попереду буде щаслива дорога удачі, миру, статку та кохання!

Нехай дороги будуть рівними, без ям і колдобин, щоб повороти не петляли, не бачили аварій та пробок. Нехай дороги ведуть неодмінно на щастя і великий рідний будинок.

Усіх працівників дорожнього господарства вітаємо зі святом! Нехай ваше життя буде рівним і гладким як відремонтована вами дорога. Для успіху завжди горить зелене світло. Вітер буде теплий і принесе вам везіння. Якщо вас спіткає дощ, то тільки зі щастя. Мости будуйте, не лише через річки, а й у стосунках із людьми. Нехай буде чисто і красиво не тільки на дорогах, а й у вашому житті все буде чудово та чудово.

Із Вашим святом! Нехай життя буде гладким і без вибоїн на дорогах, частіше відпочивайте і дбайте про себе, а начальство нехай заохочує Вас високою зарплатою, яку ви заслужили без сумніву!

Вітаю з Днем працівників шляхового господарства та бажаю успішного виконання поставлених цілей, матеріального добробуту та щасливих днів у житті!