Своєю хоробрістю та мужністю ти підкорив навіть небо. Цього святкового дня — день Справжньої Людини, яким ти, поза всяким сумнівом, хотілося б побажати тобі чистого неба, міцного парашута і надійного товариша поруч. Зі святом тебе!

Зі святом вітаємо тих, хто віддає своє життя в руки долі та удачі, тих, для кого небо — рідне місце існування, тих, хто літає без крил. Так, саме парашутисти сьогодні мають честь відзначати своє професійне свято. Бажаємо, щоб парашут завжди відкривався, посадка була м’якою, а відчуття залишалися незабутніми на все життя.

Вітаю з Днем парашутиста та бажаю жити яскраво, весело та натхненно, здійснюючи успішний стрибок за стрибком. І нехай останній твій політ станеться років у 90, а то й 100, нехай із кожним стрибком твоє серце набуває почуття свободи, надії та щастя.

З Днем парашутиста! Бажаю ставити рекорд за рекордом і з кожним своїм стрибком ставати лише впевненіше, сильніше та вільніше. Нехай твій парашут ніколи не підводить тебе, нехай твій політ завжди буде гарним, радісним та неповторним!

Ти справжній екстремал, адже любиш стрибки з парашутом! Саме тому в День парашутиста я хочу побажати тобі багато драйвових, вдалих та безпечних стрибків! Нехай це заняття приносить тобі величезне задоволення та море яскравих емоцій! Нехай удача завжди буде на твоїй стороні, а почуття свободи відчувається на повну, коли ти ширяєш у небі, наче птах!

Вітаю з Днем парашутиста і побажати хочу веселого екстриму та надійної безпеки, гарних ідей та блискучих стрибків, вдалих приземлень та чудових друзів, справжнього щастя у житті та чудового настрою.

Вітаю із Днем парашутиста. Бажаю стрибати – не боятися, летіти – не думати про погане, мріяти про найголовніше та приземлятися на тверду платформу. Нехай життя буде сповнене удачі, щастя та великих можливостей, нехай кожен новий горизонт відкриває тобі масу шансів на перемогу, масу ідей для успіху!

Вітаю людей, які ніколи не переставали вірити у свої сили, змогли відчути себе птахами та підкорили небо. Бажаю, щоб кількість стрибків зростала, але завжди залишалася рівною кількості благополучних приземлень. Нехай ваші парашути завжди будуть такими ж вірними та надійними, як ваші товариші, а стропи такими ж міцними та терплячими, як ваші подруги життя. З Днем парашутиста!