ВикладачевіДоньціДругуКолишнімКороткіПодрузіПрикольніСину

Ми, як наслідок ваших праць, хочемо привітати себе і всіх студентів цього дня, і побажати вам більше терпіння, сил і віри в нас! З днем ​​студента!

Нехай іспити будуть дрібними, теорія легко засвоиться, а отриманий багаж знань зробить вас знавцем своєї справи та олігархом! Не забувайте і про регулярне проведення веселих гулянок і святкових вечірок!

Нехай вистачає стипендії не лише на батон із пляшкою кефіру, а й на веселі забави та розваги. Нехай хвости з навчання не викручуються, а будуть здані та подолані. Нехай покликання буде знайдено, а не втрачено. З днем ​​студента!

З Днем студента! Нехай пробудження на пари буде легким, навчання дається з натхненням і не в тягар, а більшість заліків ставляться автоматом!

Вітаю Вас із Днем студента. Адже і Ви колись були веселим студентом із юною мрією та щирою надією. А сьогодні я Вам бажаю згадати той славний час, відчути себе знову вільним птахом і з гордістю душі повернутися в сьогодення, де Вас поважають та люблять студенти, балує та радує життя.

Бажаю легких та вдалих сесій, хороших оцінок та веселого студентського життя! Нехай настрій буде чудовим. Нехай щодня приносить нові та корисні знання. Живи цікаво, красиво, успішно!

Вітаю з Днем студента, любий мій сину. Бажаю тобі браво пройти шлях освіти і освіти до кінця, здобути вірні знання, поставити собі потрібні цілі та прагнути своїх мрій. Бажаю тобі великої удачі, вірного кохання, щасливих днів і впевненості в собі.

Бажаю тобі на максимум відчути студентські роки, отримуй багато спілкування від однокурсників, веселись та відпочивай від пар, заводь багато друзів та відчувай щастя у кожному моменті!

Дивіться також