Велика подяка таким людям, які не шкодуючи свого життя, билися, боролися та відстоювали нашу землю. Я бажаю Вам міцного здоров’я, щоб життя було спокійним і щасливим, щоб не побачили очі ніколи більше таких страшних подій.

Дорогі ветерани, ви через багато пройшли, але хочеться побажати вам, щоб ви якомога частіше посміхалися і завжди раділи кожній миті вільного, мирного життя! Нехай здоров’я вас не підводить, пенсія буде гідною, а діти та онуки всією душею вас люблять! Знайте, ви справжні герої, яких цінує та поважає кожен!

У День ветеранів бойових дій хочу подякувати за ваші подвиги. Ваш героїзм та відданість своїй справі високо цінується всіма громадянами нашої країни. Бажаємо вам сталевого здоров’я, душевної теплоти та турботи від близьких та друзів. Нехай на землі та у вашій душі завжди панує світ!

Усіх ветеранів бойових дій хочу від щирого серця привітати з їхнім днем! Побажати хочеться, щоб пам’ять повертала вас лише у найкращі моменти вашої служби, щоб бойові друзі не забували, а Батьківщина оцінила ваші сміливість, патріотизм та відвагу!

Усіх ветеранів бойових дій вітаємо зі святом. Нехай вам ніколи більше не насниться війна, нехай ваші діти живуть у мирні часи. Бажаю вам щасливих днів, повноти життя та прекрасного майбутнього!

Зі святом! Нехай не буде більше важких днів, великих втрат та серйозних ран. Дякую вам за мир і порядок навколо, за сонце та світло, яке ми бачимо кожен новий день.

Сказати спасибі має кожен сьогодні вам тільки за те, що ризикуючи життям, ви робили все, щоб відстояти честь і незалежність нашої країни. Ми вдячні вам за те, що наші діти можуть спокійно гуляти на вулиці та дивитися у мирне сонячне небо. Тож нехай День ветеранів бойових дій стане гарним приводом надати належну увагу тим, кому ми багатьом зобов’язані. Щастя вам, здоров’я та довголіття. Нехай ваші діти беруть участь у боях тільки на полях онлайн-битв в історичних іграх і ніколи не зможуть пережити ваші почуття в реальності.

Вітаю із Днем ветеранів бойових дій. Таких героїв, як ви, залишилося мало на Землі, і всі ми щиро пишаємось вашими подвигами, вашою мужністю. Дякую за мир на нашій планеті, у нашій країні. Від щирого серця хочу побажати вам миру та втіхи на душі, доброго здоров’я, гідної уваги та турботи рідних, справжньої поваги всієї країни та неодмінного благополуччя в житті. Адже ви так старанно, сміливо, хвацько і сміливо боролися за нього для себе, для близьких, для всіх нас, для нашої Батьківщини.

Дивіться також