КолегамКороткіОфіційніПрикольніЧоловіку

Дорогі мої побратими, улюблені колеги, вітаю вас усіх із нашим святом, із Днем енергетика. Бажаю умиротворення та спокою душі, щасливого биття та високого прагнення серця, бравих надій та світлих очікувань, теплоти близьких людей та домашнього затишку.

З Днем енергетика! Дякую вам, колеги, за затишок у наших будинках, за сили та час, які ви віддаєте, щоб забезпечити кожного мешканця країни життєво важливими умовами. Від душі, щиро та з глибокою повагою – здоров’я, бадьорості, великих професійних успіхів, жити довго та щасливо.

Бажаю, щоб життєві події були завжди лише світлими, щоб сил та оптимізму вистачало на досягнення всіх поставлених цілей. Нехай бадьорих, заряджених життєвою енергією днів буде якнайбільше, доля підносить подарунки щомиті, а невеликі замикання трапляються якомога рідше.

Нехай запал енергії щодня буде неймовірним. Бажаю, щоб усе виходило, всі цілі досягалися, а на роботі дякували за працю. Вітаю!

Шановні колеги, вітаю вас із професійним святом! Бажаємо безаварійних робочих буднів та безперебійного постачання! Щастя і здоров’я вам, побільше тепла і світла з кожним днем!

Вітаю із Днем енергетика! Бажаю яскравого щастя та теплих надій. Бажаю чудової роботи та захоплюючого життя!

З професійним святом працівника енергетичної промисловості, ваша робота відповідальна та важлива, дякую вам. Нехай тепло, яке ви створюєте, завжди буде у вашій родині, а енергія мотивує нові досягнення. Бажаю розвитку, удачі, міцного здоров’я та порозуміння у всьому.

Шановні енергетики, зі святом! Хочу подякувати всім представникам цієї непростої роботи, дякую вам за світло, електрику та тепло. Бажаю вам завжди насолоджуватися своєю роботою, лише підніматися кар’єрними сходами і нехай у вашому будинку завжди буде світло і тепло. Комфорту, здоров’я та натхнення, друзі. З професійним святом!

Дивіться також