Від онуки

Улюблена, рідна, добра моя бабуся, вітаю з твоїм днем ​​— із Днем бабусь! Бажаю тобі міцного здоров’я, бадьорості духу, життєвої енергії та щасливих днів. Дякую тобі за твою любов і ласку, за мудрі поради та безмежного терпіння. Ти наша гордість і приклад для наслідування.

Вітаю з днем ​​бабусь! Бажаю здоров’я такого, щоб і правнуків виховати, багато сил, терпіння та мудрості, якою можна ділитися! Нехай вашими чарівними руками та щирим коханням створюються найсмачніші пироги для всієї родини!

Вітаю із Днем бабусь. Бажаю не знати моментів смутку та смутку. Бажаю бути обожнюваною бабулею своїх чудових онуків. Бажаю міцного здоров’я, добра та щастя в житті, радісних зустрічей з онуками та великої насолоди душі!

Дорога бабусю, сьогодні твоє свято! Я хочу привітати тебе і побажати, щоб ти у своїх нескінченних клопотах знала: все це недаремно! У своїх теплих і ніжних руках ти знявчила мою душу, твої добрі очі завжди все бачили і розуміли, ти підтримувала мене в усьому, Тому я без страху і невпевненості йду зараз по життю. Дякую тобі за те, що ти є в моєму житті, люблю тебе зі святом!

Бабуся моя кохана, я вітаю тебе з Днем бабусь і хочу тобі сказати, що я — найщасливіша внучка, адже такої чудової бабусі у світі більше немає. А бажаю я тобі довгих років та добрих днів здоров’я, процвітання, веселощів душі та радості серця. Нехай у захваті будуть від твоїх пирогів, нехай усі захоплюються твоїми талантами.

Милі бабусі, з вашим днем! Бажаю вам довголіття та міцного здоров’я! Нехай ваші ноги та руки завжди будуть у теплі, у домі буде достаток і панує гармонія! Щоб онуки приходили у гості та радували своїми успіхами.

Моя люба бабусю, ти розумієш мене як ніхто, я завжди рівняюся на тебе, адже ти — найчесніша, найдобріша і наймудріша людина в моєму житті! Я бажаю тобі радіти кожному дню, берегти своє здоров’я та жити щасливо!

Бабуся моя, моя турбота, моя переживателька, володарка найтепліших рук і найдобрішої посмішки, зі Святом бабусь тебе! Я дуже тебе люблю. Люблю твої мудрі поради, твої смачні пиріжки, твої ароматні чаї. Живи довго-довго, моя рідна.

Дивіться також