З наступаючим

Щиро вітаємо Вас з днем, коли святкується Навруз! бажаємо благополуччя та миру Вашому дому, процвітання та радості всім членам Вашої сім’ї, хай усе задумане якнайшвидше здійсниться.

У прекрасне свято Навруз побажаю Вам любові щирої самої, усмішок та тепла, що душу гріє і серце. Нехай не буде перешкод на шляху щастя, а родина та друзі завжди підтримають. У будинку нехай Вашому затишку живе і щастя.

Бажаю щасливого Навруза. Бажаю наснаги та щастя. Бажаю миру та здоров’я. Бажаю кохання та краси. Бажаю пожвавлення та бадьорості. Бажаю ніжних почуттів та радісних емоцій. Бажаю посмішок захоплення та внутрішньої гармонії. Бажаю сонячних днів та величезної удачі на шляху.

Вітаю із добрим святом Навруза. Від душі бажаю не мати в житті боргів, прагнути лише справжнього щастя та благополуччя, вірити лише у добре і чудове. Нехай зелені паростки пшениці обіцяють щедрий урожай, нехай стіл не лише у це свято, а завжди буде багатим на смачні страви, нехай твій дім завжди вітає бажаних гостей та чудові звістки.

Усіх громадян причетних та відзначають весняне свято Навруз вітаю з приходом весни за астрономічним сонячним календарем! Бажаю цього дня сонячного настрою, безхмарного існування, райдужних емоцій та вир позитивних подій!

У Навруз бажаю Вам світла, щоб не залишав він Ваш будинок, щоб щастя стукало у вікна, а сонце за вікном сповіщало про початок весни. Нехай тепло живе в серці та душі, гріючи та даруючи найпозитивніші емоції. Вітаю!

Бажаємо, щоб достаток наповнив ваш дім, а віра та спокій наповнили вашу душу. Нехай благополучними та добрими будуть ваші дні та дні ваших близьких людей. Нехай молитви будуть почуті, а бажання виконані. Щастя, багатства, здоров’я, розуміння та поваги. Зі світлим святом Наврузом!

Вітаю з чудовим святом Навруз і від душі бажаю міцної дружби та миру в сім’ї, радості та щастя в серці, удачі та благополуччя у житті. Нехай із новими паростками пшениці почнеться нове життя, сповнене чудес і лише гарних подій, достатку та краси.