Сьогодні День пам’яті жертв ДТП. Це день скорботи, день, коли хтось втратив близьку та рідну людину. Цього дня хочу зайвий раз нагадати, як важливо дотримуватися правил дорожнього руху, берегти своє та чуже життя, бути обережними та акуратними. Для когось кожен з вас є дорогою та коханою людиною. Пам’ятайте про це!

У День пам’яті жертв ДТП хочу, щоб увесь світ вшанував пам’ять тих добрих людей, яких більше немає з нами, які з доріг вирушили на небо. І нехай з кожним днем ​​кожен водій та пішохід пам’ятають, що вдома на них чекають рідні та улюблені люди, що не потрібно квапити життя, що слід берегти себе та ламати життя інших людей.

У День пам’яті жертв ДТП я хочу висловити свої співчуття рідним та близьким, які втратили дорогих, коханих людей у ​​цих страшних аваріях. Нехай на небесах їм буде спокійно, нехай у нашій пам’яті та в наших серцях завжди таяться лише добрі спогади про наших близьких та друзів. Я щиро бажаю, щоб у всьому світі, у кожній країні, у кожному місті кожен водій і кожен пішохід дотримувався правил дорожнього руху та цінував не лише своє життя, а й життя інших людей. Будьте пильні на дорогах і завжди обережні.

У День пам’яті жертв ДТП я закликаю і водіїв, і пішоходів бути обережними на трасі. Вшануємо пам’ять усіх тих, кого забрали у нас дороги, хто не встиг завершити свої справи зі збігу дурних обставин. Нехай на небесах їм буде спокійно, нехай їх перервані життя стануть приводом для помірної швидкості та абсолютної пильності на шосе.

Дуже шкода, що не всі люди дотримуються безпечної їзди, а дехто стає жертвою таких помилок, нехай їм буде на небі добре і спокійно, ми не маємо права допускати такі жахливі аварії!

Сьогодні ми вшануємо пам’ять жертв ДТП, про тих, хто не встиг, можливо, сказати головних слів, досягти важливих цілей, знайти свій вірний шлях. Їх життя перервали дороги, і нехай тепер їм буде спокійно та легко на небесах. А ми, сподіваюся, надалі будемо обачнішими і обережнішими, щоб не повторити колишніх помилок, адже ми не маємо права відбирати чужі життя або калічити чиїсь долі.